Kies een speler:

Persoonlijke historie Annelies Mannak
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Annelies Mannak op ranglijst NTTB

Deelnames

20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:1015105010058821015101910821199118812111257
Gemiddelde tegenstand:11051065114995811191142110412111218 11641225  
Score (winst/wedstrijden):1/72/83/74/83/73/112/74/85/9 4/85/8  
Scorepercentage:14%25%43%50%43%27%29%50%56% 50%63%  
Toernooi-prestatie-rating (TPR):10511028113995811091108107212111248 11641291  

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames11
Aantal wedstrijden88
Percentage winst40,9%
Gemiddelde tegenstand1135
Totale TPR1121
Hoogste TPR (jaar)1291 (2020)
Rating sterkste gewonnen1340 | Jan Peter Leentfaar | 2020
Rating zwakste verloren795 | Melanie van Berkum | 2012

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201257Erwin Heijnen1223TTV Drachten0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201257Eddie de Goede1024Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201257Jan Peter Leentfaar1340DHC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201257Jasper Olde Agterhuis1257DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201257William van Overdam1292HTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201257Hans Speek1317Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201257Konstantinos Askitidis1115Traiectum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201257Akar van der Heul1234HTTC0-12e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191211Hans Speek1333Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191211Harm Rekers1166Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191211Daphne Tollenaar1115ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191211Willem Horden1129Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191211Bertil de Haan1192DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191211Marijn Docter1218Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191211Rene van Dijken1046DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191211Daphne Tollenaar1115ZTTV0-13e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171188Arjan Bakker1308Tafeltennis Zwolle0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171188Jacob ten Have1348SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171188Folkert Schuurman1120SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171188Erwin Bakker1180Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171188Jasper Olde Agterhuis1221DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171188Erwin Heijnen1194Rotak1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171188Sjoerd Schutten1257Quick '201-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171188Folkert Schuurman1120SVE1-03e klasse (halve finale)
20171188Theo Scholtens1217Leerdam0-13e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161199Martin Houthuizen1364UTTC0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161199Eddie de Goede1038ZTTV1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161199Sjoerd Schutten1204Quick 201-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161199Andre Snoek1315Bit.nl0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161199Ronald Muskiet1034ZTTV1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161199Jan Tuls1268De Schans0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161199Jasper Olde Agterhuis1264Dvo 831-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161199Daniel Göttfert1200Sterkrade-Nord 1920/250-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20151082Wiliam van Overdam1260HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151082Erwin Bakker1166Tafeltennis Zwolle0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151082Jasper Olde Agterhuis1061DTS Enschede0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151082Eric Holtman1015VTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151082Nasso Selman1050Thibats1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151082Leander Korver1057Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151082Peter van Hooijdonk1120Scaldina Zierikzee0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20141019James Geraerts1197TTV Renata1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141019Erik Leenders1194ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141019Peter van Hooijdonk1078TTV Best0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141019Wim Bloemer1141Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141019Maarten Benschop1071De Schans1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141019Wiliam van Overdam1145HTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141019Pim Leenders1190ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141019Mario Lenting1166HTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141019Dennis Strauß1351Amigos para Siempre0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141019Jan Tuls1155De Schans0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141019Leon Hoekstra872ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20131015Michael Ciolla1225Amigos para Siempre1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131015Peter Hendriksen1250ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131015Roman Kuip1022Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131015Theo Scholtens1096Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131015Pieter van Dijk1110Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131015Daniël Verhey998ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131015Willem Horden1134Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2012882Laura van Zijtveld1183ZTTV0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012882Melanie van Berkum795Traiectum0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012882Frank van Berkum819Woerden1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012882Peter Seignette945Traiectum1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012882Leon Hoekstra903ZTTV1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012882Aad Hofland1190Alexandria 661-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012882Gerard Heussen945Amigos para Siempre0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012882Erwin Bakker882Tafeltennis Zwolle0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111005Jaap Groeneweg1110Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111005Stefan van der Lelie1414Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111005Joost van Iersel1271Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111005Ron Wrede900TTVM1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111005Bulanda Przemyslaw1190Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111005Gilbert Dix910Amigos para Siempre1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111005Dave Haagen1250ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20101050Frank Vonk1008Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050John Barten963MTTV Meerkerk0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Erkin Heybeli1120Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Mario van Leijen1120Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Martijn Verheijen1159ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Jelle Ypma1015Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Robbert Mannak998Phoenix1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Kees van Leeuwen1138ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20091015Frank Vonk991Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091015Daniël Muilwijk1089ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091015King Keung Tau1131ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091015Martijn Verheijen1166ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091015Jaap Groeneweg1022Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091015Hans Mulder1190ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091015Arjan Bakker1145Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)