Kies een speler:

Persoonlijke historie Jan Tuls
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Jan Tuls op ranglijst NTTB

Deelnames

20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:95691010781155117311551268
Gemiddelde tegenstand:8338131157100812141160 1279      
Score (winst/wedstrijden):3/84/74/86/97/95/11 4/8      
Scorepercentage:38%57%50%67%78%45% 50%      
Toernooi-prestatie-rating (TPR):8148231157103312561153 1279      

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames7
Aantal wedstrijden60
Percentage winst55%
Gemiddelde tegenstand1076
Totale TPR1084
Hoogste TPR (jaar)1279 (2016)
Rating sterkste gewonnen1351 | Dennis Strauß | 2014
Rating zwakste verloren508 | Holger Natrop | 2010

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161268Frank Vonk1100TTZwolle1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268George Lucardie1364Bijmaat0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268Peter Hendriksen1351ZTTV0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268Markus Göttfert1350Sterkrade-Nord 1920/250-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268Willem Horden1237Team Suid-Afrika1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268Annelies Mannak1199Thibats1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268Erwin Heijnen1268Rotav1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268Martin Houthuizen1364UTTC0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20141155Stefan van der Lelie1442Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141155Coco Antonissen1120ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141155Leon Hoekstra872ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141155Erik Leenders1194ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141155Dennis Strauß1351Amigos para Siempre1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141155Pim Leenders1190ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141155Mario Lenting1166HTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141155Arjan Bakker1197Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141155Erwin Bakker921Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141155Annelies Mannak1019Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141155Akar van der Heul1288HTTC0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20131173Andreas Eitzert1330Amigos para Siempre1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131173Wim Bloemer1197Die Meede1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131173Wiliam van Overdam1103HTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131173Achim Korioth1225Amigos para Siempre0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131173Mario Lenting1204HTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131173Pieter Haakma1299Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131173Marcel Grunow1225Amigos para Siempre0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131173Mario van Leijen1138Woerden1-03e klasse (halve finale)
20131173Mario Lenting1204HTV1-03e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20121155Erwin Bakker882Tafeltennis Zwolle0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Thomas Krämer875BSV Mannesmann0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Judith Stoef872Traiectum1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Leon Hoekstra903ZTTV1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Anita Hanegraaf935UTTC1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Jaap Groeneweg1155Woerden1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Laura van Zijtveld1183ZTTV1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Dion Groenleer1190Woerden1-03e klasse (halve finale)
20121155Willem Horden1075Leerdam0-13e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111078Erwin Bakker889Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111078Hubert Frauenkron1243Amigos para Siempre0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111078Jaap Groeneweg1110Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111078Dion Groenleer1232Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111078Stefan van der Lelie1414Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111078Norbert Harmanus1050Taverzo0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111078Joost van Iersel1271Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111078Norbert Harmanus1050Taverzo0-13e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2010910Klaus Ilgner875Norske Skog1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010910Sebastian Koch875Norske Skog1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010910Maarten Benschop840De Schans1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010910Gerard Heussen875Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010910Karim Zoundri805ZTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010910Ronald Wrede910TTVM0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010910Holger Natrop508BSV Mannesmann0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2009956Kees Nieuwstraten840Alexandria 661-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009956Gilbert Dix700Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009956Günter Grundmann980BSV Mannesmann0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009956Dick Vos718NOAD1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009956Hubert Frauenkron980BSV Mannesmann0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009956Karim Zoundri840ZTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009956Jörg Drosten770BSV Mannesmann0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009956Rick Jochems833ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)