Kies een speler:

Persoonlijke historie Daphne Tollenaar
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Daphne Tollenaar op ranglijst NTTB

Deelnames

20152016201720182019202020212022
ELO-rating:64185090011591115
Gemiddelde tegenstand:73687192712011209   
Score (winst/wedstrijden):6/96/96/81/66/9   
Scorepercentage:67%67%75%17%67%   
Toernooi-prestatie-rating (TPR):761958105910261297   

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames5
Aantal wedstrijden41
Percentage winst61%
Gemiddelde tegenstand975
Totale TPR991
Hoogste TPR (jaar)1297 (2019)
Rating sterkste gewonnen1299 | Erik Leenders | 2019
Rating zwakste verloren788 | Rick Jochems | 2015

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191115Erik Leenders1299ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191115Gert-Jan van de Meulen1042DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191115Annelies Mannak1211Thibats1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191115Hans Speek1333Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191115Folkert Schuurman1213SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191115Bertil de Haan1192DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191115Harm Rekers1166Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191115Annelies Mannak1211Thibats1-03e klasse (halve finale)
20191115Marijn Docter1218Vined0-13e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181159Jean-Marie Prost1090Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181159Jan Braat1111SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181159Mario Lenting1298HTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181159Erwin Heijnen1291Rotak0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181159Jaap Groeneweg1328Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181159Henk Wongsodikromo1090HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2017900Jan Braat1051SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017900Eva Lamers558DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017900Michiel van de Kamp900ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017900Rick Streng985Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017900Jean-Marie Prost979Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017900Arnold de Groot983SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017900John van de Brug934REGA1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017900Joost de Kleijn1029Huizen0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2016850Rick Jochems938ZTTV1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016850Robert Wesdijk768ZTTV1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016850Bart van den Akker900ZTTV1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016850Sander Blok888TTZwolle0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016850Johan Ooms935DI Heerenveen0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016850Jan Uijlenbroek800Weert1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016850Gerard Heussen864Megacles1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016850John van de Brug880Rega1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016850Gerard Heussen864Megacles0-15e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2015641Christiaan Baks889VTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015641Wouter Berkhout280Traiectum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015641Jasper Vile718ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015641Katherine Huiskamp767Good Luck1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015641Rick Jochems788ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015641Jorn Hoonhoud781HTTC1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015641Johan Ooms805DI Heerenveen0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015641Louis Duller812ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015641Rick Jochems788ZTTV0-15e klasse (halve finale)