Kies een speler:

Persoonlijke historie Pim Leenders
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Pim Leenders op ranglijst NTTB

Deelnames

201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:119011901279
Gemiddelde tegenstand:1135  1160   1349    
Score (winst/wedstrijden):3/7  4/11   5/8    
Scorepercentage:43%  36%   63%    
Toernooi-prestatie-rating (TPR):1124  1139   1415    

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames3
Aantal wedstrijden26
Percentage winst46,2%
Gemiddelde tegenstand1211
Totale TPR1205
Hoogste TPR (jaar)1415 (2018)
Rating sterkste gewonnen1388 | Martin Houthuizen | 2018
Rating zwakste verloren872 | Leon Hoekstra | 2014

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181279Gerben de Radder1340Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181279Theo Scholtens1259Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181279Norbert Harmanus1338Taverzo1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181279William van Overdam1364HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181279Jaap Groeneweg1328Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181279Andre Snoek1389Bit.nl0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181279Martin Houthuizen1388UTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181279Martin Houthuizen1388UTTC0-12e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20141190Rens Boer1477ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141190Mario Van Leijen1127Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141190Bennie Klein Teeselink1442TTV Gorssel0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141190Mario Lenting1166HTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141190Coco Antonissen1120ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141190Jan Tuls1155De Schans0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141190Annelies Mannak1019Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141190Leon Hoekstra872ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141190Peter van Hooijdonk1078TTV Best1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141190Maarten Benschop1071De Schans1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141190Harm Rekers1229Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111190Dave Haagen1250ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111190Clemens Aarendonk1110UTTC1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111190Nico Blok1495Otio0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111190Tim Becx1068ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111190Frank Vonk963Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111190Flip Valero1169Elan0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111190Erwin Bakker889Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)