Kies een speler:

Persoonlijke historie Peter Hendriksen
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Peter Hendriksen op ranglijst NTTB

Deelnames

2004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:14071428144214041313138612781250125313511228127913551176
Gemiddelde tegenstand:1267125812921395 1260 126713811178 116812531288128112491164  
Score (winst/wedstrijden):10/136/105/98/11 4/8 4/84/84/7 5/88/103/74/72/67/9  
Scorepercentage:77%60%56%73% 50% 50%50%57% 63%80%43%57%33%78%  
Toernooi-prestatie-rating (TPR):1307127313011430 1260 126713811188 118714111250131911621310  

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames14
Aantal wedstrijden121
Percentage winst61,2%
Gemiddelde tegenstand1267
Totale TPR1284
Hoogste TPR (jaar)1430 (2007)
Rating sterkste gewonnen1747 | René van Dijk | 2007
Rating zwakste verloren1040 | Andre Snoek | 2006

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201176Frank Vonk1077Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201176William van Overdam1292HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201176Henk Wongsodikromo1048HTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201176Mario Lenting1317Otio0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201176Ronald Wrede1028HTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201176Folkert Schuurman1208SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201176Marijn Docter1226Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201176Bram Lieven1151DTS Enschede1-03e klasse (halve finale)
20201176Jan Braat1128SVE1-03e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191355Marijn Docter1218Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191355Henny Pouw1354Otio0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191355Hans Speek1333Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191355Erik Leenders1299ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191355Erwin Heijnen1248Rotak0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191355Gert-Jan van de Meulen1042DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181279William van Overdam1364HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181279Jean-Marie Prost1090Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181279Gerben de Radder1340Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181279Erik Leenders1302ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181279Andre Snoek1389Bit.nl0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181279Theo Scholtens1259Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181279Marijn Docter1224Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171228Coco Antonissen1355ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171228Erik Leenders1316ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171228Erwin Bakker1180Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171228Erwin Heijnen1194Rotak1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171228Jacob ten Have1348SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171228Jaap Groeneweg1254Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171228Niels Durenkamp1366SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161351Erwin Bakker1164PEC Zwolle1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161351Maarten Benschop1110De Schans1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161351Jan Tuls1268De Schans1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161351George Lucardie1364Bijmaat1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161351Martin Houthuizen1364UTTC1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161351Jan Braat1048SVE1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161351Markus Göttfert1350Sterkrade-Nord 1920/250-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161351Erik Leenders1257Team Suid-Afrika0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161351Erik Leenders1257Team Suid-Afrika1-02e klasse (halve finale)
20161351Markus Göttfert1350Sterkrade-Nord 1920/251-02e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20151253Jasper Olde Agterhuis1061DTS Enschede1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151253Leander Korver1057Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151253Joost van Iersel1306Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151253Peter van Hooijdonk1120Scaldina Zierikzee1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151253Ben de Hoop1274TTV Drivers1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151253Laura Daatzelaar1050VTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151253Roelof Buschgens1309Tafeltennis Zwolle0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151253Erwin Bakker1166Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20131250Willem Horden1134Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131250Annelies Mannak1015Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131250Dave Haagen1250ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131250Wiliam van Overdam1103HTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131250Thijs van Berkel1218Phoenix1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131250Achim Korioth1225Amigos para Siempre0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131250Pieter Haakma1299Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20121278Arthur Dukker1495Phoenix0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121278Timeas Schim van der Loeff1260ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121278Robbert Mannak1306Phoenix1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121278Patrick Visser1722Huizen0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121278Arjan Bakker1222Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121278Tarik Zeelenberg1470Phoenix1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121278Hilko Appels1285Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121278Hilko Appels1285Tafeltennis Zwolle0-12e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111386Quinten van Dissel1621Huizen0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111386Dave Haagen1250ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111386Hans Speek1379Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111386Dennis Strauß1138Amigos para Siempre1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111386Lars Kriegel1278Amigos para Siempre1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111386Martijn Verheijen1180ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111386Clemens Aarendonk1110UTTC1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111386Martijn Verheijen1180ZTTV0-12e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20091313Mark Makkink1435Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091313Wim Bloemer1162Die Meede1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091313Johan Verhoeve1383Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091313Timeas Schim van der Loeff1043ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091313André Snoek1400TTCL0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091313Jeroen Kamp1330TTCL1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091313Aad Hofland1194Alexandria 661-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091313King Keung Tau1131ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20071404Jeroen Kamp1190TTCL1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071404Dave Haagen1169ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071404Tim Becx1155ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071404René van Dijk1747Tablo0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071404Markus Pitsch1260Amigos para Siempre1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071404Edwin Draijer1733Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071404Andre Snoek1131TTCL1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071404Nico Blok1348VTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071404René van Dijk1747Tablo1-0Algemene klasse (halve finale)
20071404Mark Makkink1610Woerden0-1Algemene klasse (finale)
20071404Markus Pitsch1260Amigos para Siempre1-01e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20061442Johan Mastbroek1152UTTC1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061442Jeroen Kamp1078TTCL1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061442Patrick Eling1603Otio0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061442Mark Makkink1285Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061442Edwin Draijer1446Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061442Simon Gribling1239UTTC1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061442Dennis Marinus1341SVE1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061442Andre Snoek1040TTCL0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061442Edwin Draijer1446Woerden0-1Algemene klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20051428Mark Makkink1288Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051428Theo Scholtens1022Leerdam1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051428René Koster1047ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051428Dennis Marinus1190Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051428Edwin Draijer1523Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051428Dave Haagen1337ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051428Norbert Harmanus1050Hyperion1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051428Joey Tetelepta1313Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051428Mark Makkink1288Woerden0-1Algemene klasse (halve finale)
20051428Edwin Draijer1523Woerden0-11e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20041407Joey Tetelepta1208Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041407Mark Makkink1348Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041407Henny Pouw1435Otio0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041407Wim Rorijs1169VTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041407Dave Haagen1288ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041407Jarno Overweg1222ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041407Jeroen de Nas1117VTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041407Alwies van der Heijden1428ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041407Frans Rorijs1162VTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041407Dave Haagen1288ZTTV1-0Algemene klasse (halve finale)
20041407Wim Rorijs1169VTV1-0Algemene klasse (finale)
20041407Mark Makkink1348Woerden1-01e klasse (halve finale)
20041407Dave Haagen1288ZTTV0-11e klasse (finale)