Kies een speler:

Persoonlijke historie Mario Lenting
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Mario Lenting op ranglijst NTTB

Deelnames

201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:1096120411661285129812821317
Gemiddelde tegenstand:1348 115511431092  118512641165  
Score (winst/wedstrijden):3/7 5/97/138/9  1/65/75/7  
Scorepercentage:43% 56%54%89%  17%71%71%  
Toernooi-prestatie-rating (TPR):1338 116411491150  101013771278  

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames7
Aantal wedstrijden58
Percentage winst58,6%
Gemiddelde tegenstand1183
Totale TPR1196
Hoogste TPR (jaar)1377 (2019)
Rating sterkste gewonnen1365 | Peiro Korse | 2011
Rating zwakste verloren1090 | Henk Wongsodikromo | 2018

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201317Theo Scholtens1248Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201317Jan Braat1128SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201317Marijn Docter1226Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201317Peter Hendriksen1176ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201317Bart van den Akker1090ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201317Arnold de Groot1033SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201317Jasper Olde Agterhuis1257DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191282Eddie de Goede1093Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191282Jan Peter Leentfaar1296DHC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191282Henny Pouw1354Otio0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191282Bertil de Haan1192DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191282Jacob ten Have1305SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191282Ellin Nootebos1278ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191282Hans Speek1333Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181298Folkert Schuurman1148SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181298Michiel Vloemans1275Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181298Henk Wongsodikromo1090HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181298Daphne Tollenaar1159ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181298Peter van Hooijdonk1100TTV Best1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181298Gerben de Radder1340Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20151285Willem Horden1131Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151285Roelof Buschgens1309Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151285Wiliam van Overdam1260HTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151285Jaap Groeneweg1190Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151285Theo Scholtens1155Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151285Duco Lieste1271Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151285Erik Leenders1204ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151285Roelof Buschgens1309Tafeltennis Zwolle0-12e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20141166Bennie Klein Teeselink1442TTV Gorssel0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141166Erwin Bakker921Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141166Erik Leenders1194ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141166Pim Leenders1190ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141166Stefan van der Lelie1442Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141166Dennis Marinus1299Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141166Jan Tuls1155De Schans0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141166Annelies Mannak1019Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141166Wim Bloemer1141Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141166Leon Hoekstra872ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141166Mario Van Leijen1127Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141166Erwin Bakker921Tafeltennis Zwolle1-03e klasse (halve finale)
20141166Wim Bloemer1141Die Meede0-13e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20131204Frank van Berkum980Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131204Sander van den Berg1239Gispen1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131204Achim Korioth1225Amigos para Siempre0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131204Coco Antonissen1243ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131204Jan Tuls1173De Schans0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131204Willem Horden1134Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131204Berry van Veen1134Vitac1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131204Theo Scholtens1096Leerdam1-03e klasse (halve finale)
20131204Jan Tuls1173De Schans0-13e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111096Gilbert Dix910Amigos para Siempre1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111096Peiro Korse1365Die Meede1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111096Michiel van Amersfoort1428Elan0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111096Theo Scholtens1145Leerdam1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111096Felix Warners1838ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111096Thijs van Berkel1187ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111096René van Dijk1565Taveba0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)