Kies een speler:

Persoonlijke historie Laura van Zijtveld
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Laura van Zijtveld op ranglijst NTTB

Deelnames

20102011201220132014201520162017201820192020202120222023
ELO-rating:10501183900
Gemiddelde tegenstand:1115 1028    845      
Score (winst/wedstrijden):2/8 3/7    3/7      
Scorepercentage:25% 43%    43%      
Toernooi-prestatie-rating (TPR):1078 1017    807      

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames3
Aantal wedstrijden22
Percentage winst36,4%
Gemiddelde tegenstand1001
Totale TPR981
Hoogste TPR (jaar)1078 (2010)
Rating sterkste gewonnen1190 | Aad Hofland | 2012
Rating zwakste verloren849 | Jasper Vilé | 2017

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2017900Joost de Kleijn1029Huizen0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017900Evelien Alberda593SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017900Saskia de Jong685DTTC '781-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017900Michiel van de Kamp900ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017900Jasper Vilé849ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017900Wilfred Wewer964Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017900Remco Ruiter893Hilversum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20121183Annelies Mannak882Tafeltennis Zwolle1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121183Gerard Heussen945Amigos para Siempre1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121183Maarten Benschop991De Schans0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
20121183Jaap Groeneweg1155Woerden0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
20121183Aad Hofland1190Alexandria 661-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121183Thomas Krämer875BSV Mannesmann0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
20121183Jan Tuls1155De Schans0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20101050Jelle Ypma1015Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Hubert Frauenkron1050BSV Mannesmann0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Kees van Leeuwen1138ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Martijn Verheijen1159ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Frank Vonk1008Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Jaap Groeneweg1120Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Mario van Leijen1120Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Ruud Habing1313Phoenix0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)