Kies een speler:

Persoonlijke historie Eddie de Goede
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Eddie de Goede op ranglijst NTTB

Deelnames

20122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:7421038992110710931024
Gemiddelde tegenstand:656   1126970122911311139  
Score (winst/wedstrijden):4/7   3/107/93/81/63/7  
Scorepercentage:57%   30%78%38%17%43%  
Toernooi-prestatie-rating (TPR):666   1021111611649561102  

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames6
Aantal wedstrijden47
Percentage winst44,7%
Gemiddelde tegenstand1046
Totale TPR1038
Hoogste TPR (jaar)1164 (2018)
Rating sterkste gewonnen1237 | Willem Horden | 2016
Rating zwakste verloren483 | Katherine Huiskamp | 2012

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201024Arnold de Groot1033SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201024Annelies Mannak1257Thibats0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201024Jan Braat1128SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201024Bart van den Akker1090ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201024Jan Peter Leentfaar1340DHC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201024Mohammad Hamad1051DTS Enschede1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201024Frank Vonk1077Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191093Mario Lenting1282HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191093Bertil de Haan1192DVO '830-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191093Rene van Dijken1046DVO '830-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191093Gert-Jan van de Meulen1042DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191093Willem Horden1129Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191093Frank Vonk1096Tafeltennis Zwolle0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181107Maarten Benschop1081De Schans1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181107Norbert Harmanus1338Taverzo0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181107Joost van Iersel1313Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181107Gerben de Radder1340Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181107Peter van Hooijdonk1100TTV Best1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181107Jan Braat1111SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181107Jaap Groeneweg1328Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181107Marijn Docter1224Vined0-13e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2017992Remco Ruiter893Hilversum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017992Eddy Huberts946Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017992Bart van den Akker993ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017992Gebro Cicek775DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017992Paul Anceaux1002Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017992Jasper Diekerhof1047Hilversum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017992Jan Braat1051SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017992Bart van den Akker993ZTTV1-04e klasse (halve finale)
2017992Joost de Kleijn1029Huizen0-14e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161038Willem Horden1237Team Suid-Afrika1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161038Annelies Mannak1199Thibats0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161038Frank Vonk1100TTZwolle0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161038Folkert Schuurman1133SVE0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161038Paul Anceaux1056Leerdam0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161038Erwin Bakker1164PEC Zwolle0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161038Ronald Muskiet1034ZTTV1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161038Jasper Olde Agterhuis1264Dvo 830-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161038Paul Anceaux1056Leerdam1-04e klasse (halve finale)
20161038Arnold de Groot1021SVE0-14e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2012742Gijs Sigtermans543ZTTV1-05e klasse & 6e klasse (Poule)
2012742Katherine Huiskamp483Good Luck0-15e klasse & 6e klasse (Poule)
2012742Arnold van der Sligte627Tafeltennis Zwolle1-05e klasse & 6e klasse (Poule)
2012742Alannah de Roos700Traiectum1-05e klasse & 6e klasse (Poule)
2012742Richard van der Sligte763Tafeltennis Zwolle0-15e klasse & 6e klasse (Poule)
2012742Gilbert Dix746Amigos para Siempre0-15e klasse & 6e klasse (Poule)
2012742John van de Brug728Over 't Net1-05e klasse & 6e klasse (Poule)