Kies een speler:

Persoonlijke historie Jaap Groeneweg
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Jaap Groeneweg op ranglijst NTTB

Deelnames

200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:7188169459981022112011101155119012541328
Gemiddelde tegenstand:70380284510571106111811051065  1196 12461257    
Score (winst/wedstrijden):3/83/76/92/84/83/83/74/8  2/6 4/74/7    
Scorepercentage:38%43%67%25%50%38%43%50%  33% 57%57%    
Toernooi-prestatie-rating (TPR):68479187010201106109910941065  1171 12831294    

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames11
Aantal wedstrijden83
Percentage winst45,8%
Gemiddelde tegenstand1036
Totale TPR1030
Hoogste TPR (jaar)1294 (2018)
Rating sterkste gewonnen1298 | Hans Speek | 2017
Rating zwakste verloren501 | Rick Jochems | 2005

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181328Michiel Vloemans1275Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181328William van Overdam1364HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181328Marijn Docter1224Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181328Martin Houthuizen1388UTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181328Pim Leenders1279HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181328Daphne Tollenaar1159ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181328Eddie de Goede1107Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171254Johan Bollebakker1084-1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171254Hans Speek1298Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171254Djion Groenleer1344Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171254Coco Antonissen1355ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171254Erwin Heijnen1194Rotak1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171254Peter Hendriksen1228ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171254Theo Scholtens1217Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20151190Nasso Selman1050Thibats1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151190Sjoerd Schutten1110Entac0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151190Niels Durenkamp1218SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151190Roelof Buschgens1309Tafeltennis Zwolle0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151190Mario Lenting1285HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151190Erik Leenders1204ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20121155Jörg Drosten875BSV Mannesmann1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Frank Vonk973Tafeltennis Zwolle1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Dion Groenleer1190Woerden0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Laura van Zijtveld1183ZTTV1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Willem Horden1075Leerdam0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Jan Tuls1155De Schans0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Maarten Benschop991De Schans1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121155Willem Horden1075Leerdam0-13e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111110Annelies Mannak1005ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111110Martijn de Nas1400TTVN0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111110Jan Tuls1078De Schans0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111110Gilbert Dix910Amigos para Siempre1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111110Antoni Mets119721-Up0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111110Hubert Frauenkron1243Amigos para Siempre0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111110Ron Wrede900TTVM1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20101120Arjan Bakker1155Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101120Johan Verhoeve1470Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101120Harm Rekers1047Wijhe1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101120Tom Streng1120Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101120John Barten963MTTV Meerkerk1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101120Laura van Zijtveld1050ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101120Daniël Muilwijk1120ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101120Jelle Ypma1015Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20091022Daniël Muilwijk1089ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091022Frank Vonk991Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091022Antoni Mets112021-Up0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091022Annelies Mannak1015ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091022Arjan Bakker1145Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091022Johan Mastbroek1096UTTC1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091022Stefan van der Lelie1260Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091022King Keung Tau1131ZTTV0-13e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2008998Antoni Mets106821-Up0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2008998Timmy Knippers991TTCL0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2008998Tim van Iersel991Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2008998Martijn Verheijen1068ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2008998Joost van Iersel1050Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2008998Jos Smits1050Shot Soest0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2008998Daniël Muilwijk1050MTTV Meerkerk1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2008998Gerrit Leeflang1190Shot Soest0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2007945Paul Anceaux840Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007945Paulo Gokhale963VCS Sleeuwijk0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007945Jörg Drosten840Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007945Paul Marinus788Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007945Adolf Bildhäuser823Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007945Jac Gijsbers546ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007945Dolly ten Geuzendam840Arena1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007945Marcel van den Bogert1005Shot Soest1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007945Paulo Gokhale963VCS Sleeuwijk0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2006816Adolf Bildhäuser875Amigos para siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006816Hans Duistermaat833DOSC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006816Mark Bijster697ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006816Pim Visscher546DOSC1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006816Tim van Iersel910Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006816Joerg Drosten875Amigos para siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006816Frank Oelschläger879Amigos para siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2005718Paul Anceaux844Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005718Günter Grundmann875SG Eintracht Rheinhausen 0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005718Jolanda Verbeek508Amigos para siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005718Johannes Verelst550ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005718Bertina Breunesse875Shot Soest0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005718Rick Jochems501ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005718Sander Flobbe473Otio1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005718Marco Bloemerts998Shot Soest0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)