Kies een speler:

Persoonlijke historie Maarten Benschop
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Maarten Benschop op ranglijst NTTB

Deelnames

20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:7468401061991851107111101081
Gemiddelde tegenstand:635790114110448441120 1212 1141    
Score (winst/wedstrijden):4/86/91/64/76/81/11 5/10 2/6    
Scorepercentage:50%67%17%57%75%9% 50% 33%    
Toernooi-prestatie-rating (TPR):635815109110558821058 1212 1054    

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames8
Aantal wedstrijden65
Percentage winst44,6%
Gemiddelde tegenstand990
Totale TPR982
Hoogste TPR (jaar)1212 (2016)
Rating sterkste gewonnen1299 | Harm Rekers | 2016
Rating zwakste verloren648 | Hans Klocke | 2009

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181081Eddie de Goede1107Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181081Erwin Heijnen1291Rotak1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181081Peter van Hooijdonk1100TTV Best1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181081Jan Braat1111SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181081Folkert Schuurman1148SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181081Henk Wongsodikromo1090HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161110Harm Rekers1299Tafeltennis Zwolle1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161110Peter Hendriksen1351ZTTV0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161110Joost de Kleijn1108DI Heerenveen1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161110Martin Houthuizen1364UTTC0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161110Jan Braat1048SVE0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161110Arnold de Groot1021SVE1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161110Sjoerd Schutten1204Quick 201-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161110George Lucardie1364Bijmaat0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161110Erwin Bakker1164PEC Zwolle1-03e klasse (halve finale)
20161110Daniel Göttfert1200Sterkrade-Nord 1920/250-13e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20141071Harm Rekers1229Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141071James Geraerts1197TTV Renata0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141071Erwin Bakker921Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141071Leon Hoekstra872ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141071Annelies Mannak1019Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141071Dennis Strauß1351Amigos para Siempre0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141071Peter van Hooijdonk1078TTV Best1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141071Erik Leenders1194ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141071Wiliam van Overdam1145HTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141071Pim Leenders1190ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141071Coco Antonissen1120ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2013851Wael Khorami382ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013851Ronald Muskiet868ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013851Karim Zoundri875Jonathan1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013851Gilbert Dix889Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013851Frits Poppen980HTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013851Rick Jochems910ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013851Paul Anceaux903Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013851Bert van Os945HTV0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2012991Günter Grundmann840Amigos para Siempre1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012991Rick Jochems956ZTTV1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012991Laura van Zijtveld1183ZTTV1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012991Dion Groenleer1190Woerden0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012991Harm Rekers1103Tafeltennis Zwolle1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012991Erwin Bakker882Tafeltennis Zwolle0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012991Jaap Groeneweg1155Woerden0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111061Tim Becx1068ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111061Frank Vonk963Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111061Flip Valero1169Elan0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111061Peiro Korse1365Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111061Johan Mastbroek1092UTTC0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111061Bulanda Przemyslaw1190Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2010840Axel Damen805BSV Mannesmann1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010840Pieter Hagebout840Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010840Jan Tuls910De Schans0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010840Erwin Bakker875Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010840Gerard Heussen875Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010840Thirsa Spijkerman840Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010840Sanne van Doorn455TTVN1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010840Gerrit Kuip718Woerden1-05e klasse (halve finale)
2010840John van de Brug788Over 't Net0-15e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2009746Frank IJsseldijk665ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009746Paul Anceaux777Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009746Riet Konst683Brandersstad0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009746Jac Gijsbers613ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009746Axel Damen613BSV Mannesmann1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009746Hans Klocke648BSV Mannesmann0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009746Jolanda Verbeek560SG Caron1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009746Chiara van Pinxteren518DOSC1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)