Kies een speler:

Persoonlijke historie Erik Leenders
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Erik Leenders op ranglijst NTTB

Deelnames

2014201520162017201820192020202120222023
ELO-rating:119412041257131613021299
Gemiddelde tegenstand:117410201294125812921209    
Score (winst/wedstrijden):6/124/87/93/76/93/6    
Scorepercentage:50%50%78%43%67%50%    
Toernooi-prestatie-rating (TPR):117410201439122013801209    

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames6
Aantal wedstrijden51
Percentage winst56,9%
Gemiddelde tegenstand1207
Totale TPR1218
Hoogste TPR (jaar)1439 (2016)
Rating sterkste gewonnen1389 | Andre Snoek | 2018
Rating zwakste verloren1050 | Laura Daatzelaar | 2015

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191299Daphne Tollenaar1115ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191299Jacob ten Have1305SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191299Peter Hendriksen1355ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191299Niels Durenkamp1319SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191299Frank Vonk1096Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191299Thijs van Berkel1064ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181302Martin Houthuizen1388UTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181302Henk Wongsodikromo1090HTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181302Michiel Vloemans1275Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181302Jan Braat1111SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181302Peter Hendriksen1279ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181302Hans Speek1371Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181302Norbert Harmanus1338Taverzo1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181302Andre Snoek1389Bit.nl1-02e klasse (halve finale)
20181302Martin Houthuizen1388UTTC0-12e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171316Erwin Heijnen1194Rotak0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171316Peter Hendriksen1228ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171316Norbert Harmanus1317Taverzo0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171316Hans Speek1298Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171316Berber Heerschop1224SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171316Laura Daatzelaar1199SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171316Djion Groenleer1344Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161257Jan Braat1048SVE1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161257Harm Rekers1299Tafeltennis Zwolle1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161257Andre Snoek1315Bit.nl1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161257Daniel Göttfert1200Sterkrade-Nord 1920/251-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161257George Lucardie1364Bijmaat1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161257Markus Göttfert1350Sterkrade-Nord 1920/250-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161257Martin Houthuizen1364UTTC1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161257Peter Hendriksen1351ZTTV1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161257Peter Hendriksen1351ZTTV0-12e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20151204Laura Daatzelaar1050VTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151204Niels Durenkamp1218SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151204Duco Lieste1271Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151204Eric Holtman1015VTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151204Jaap Groeneweg1190Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151204Mario Lenting1285HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151204Willem Horden1131Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20141194Tilo Wendland1330Amigos para Siempre0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141194Annelies Mannak1019Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141194Mario Lenting1166HTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141194Jan Tuls1155De Schans1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141194Mario Van Leijen1127Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141194Wim Bloemer1141Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141194Coco Antonissen1120ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141194Maarten Benschop1071De Schans1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141194Harm Rekers1229Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141194Hans Speek1358Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141194Peter van Hooijdonk1078TTV Best1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141194Dennis Marinus1299Woerden0-12e klasse (halve finale)