Kies een speler:

Persoonlijke historie Jasper Olde Agterhuis
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Jasper Olde Agterhuis op ranglijst NTTB

Deelnames

20152016201720182019202020212022
ELO-rating:1061126412211257
Gemiddelde tegenstand:102411951226  1273  
Score (winst/wedstrijden):6/104/84/8  4/7  
Scorepercentage:60%50%50%  57%  
Toernooi-prestatie-rating (TPR):103911951226  1311  

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames4
Aantal wedstrijden33
Percentage winst54,5%
Gemiddelde tegenstand1167
Totale TPR1174
Hoogste TPR (jaar)1311 (2020)
Rating sterkste gewonnen1340 | Jan Peter Leentfaar | 2020
Rating zwakste verloren1131 | Willem Horden | 2015

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201257Jan Peter Leentfaar1340DHC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201257Akar van der Heul1234HTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201257William van Overdam1292HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201257Annelies Mannak1257Thibats0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201257Erwin Heijnen1223TTV Drachten1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201257Theo Scholtens1248Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201257Mario Lenting1317Otio0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171221Djion Groenleer1344Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171221Erwin Heijnen1194Rotak1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171221Hans Speek1298Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171221Johan Bollebakker1084-1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171221Annelies Mannak1188Thibats0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171221Sjoerd Schutten1257Quick '201-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171221Berber Heerschop1224SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171221Theo Scholtens1217Leerdam0-13e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161264Paul Anceaux1056Leerdam1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161264Andre Snoek1315Bit.nl0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161264Daniel Göttfert1200Sterkrade-Nord 1920/250-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161264Erwin Bakker1164PEC Zwolle1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161264Markus Göttfert1350Sterkrade-Nord 1920/250-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161264Willem Horden1237Team Suid-Afrika1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161264Annelies Mannak1199Thibats0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161264Eddie de Goede1038ZTTV1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20151061Peter Hendriksen1253ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151061Nasso Selman1050Thibats1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151061Annelies Mannak1082Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151061Erwin Bakker1166Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151061Willem Horden1131Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151061Niels Durenkamp1218SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151061Theo Scholtens1155Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151061Laura Daatzelaar1050VTV1-03e klasse (halve finale)
20151061Willem Horden1131Leerdam0-13e klasse (finale)