Kies een speler:

Persoonlijke historie Erwin Heijnen
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Erwin Heijnen op ranglijst NTTB

Deelnames

2016201720182019202020212022
ELO-rating:126811941291124812231180
Gemiddelde tegenstand:11501225119312491163 1214
Score (winst/wedstrijden):4/83/73/74/74/7 5/8
Scorepercentage:50%43%43%57%57% 63%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):11501188115612861201 1280

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames6
Aantal wedstrijden44
Percentage winst52,3%
Gemiddelde tegenstand1198
Totale TPR1202
Hoogste TPR (jaar)1286 (2019)
Rating sterkste gewonnen1355 | Peter Hendriksen | 2019
Rating zwakste verloren1021 | Arnold de Groot | 2016

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221180Benjamin Latona1344DI Heerenveen0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221180Bart van den Akker1049ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221180Sandeep Paul1064SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221180Marijn Docter1174Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221180Nuas Yunnos1250Buitenpost1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221180Dave Haagen1181ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221180Jan Peter Leentfaar1308DHC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221180Ronny Vermeer1345UTTC0-12e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201223Annelies Mannak1257Thibats1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201223Theo Scholtens1248Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201223Bart van den Akker1090ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201223Jan Braat1128SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201223Jasper Olde Agterhuis1257DVO '830-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201223Konstantinos Askitidis1115Traiectum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201223Henk Wongsodikromo1048HTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191248Rene van Dijken1046DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191248Hans Speek1333Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191248Bertil de Haan1192DVO '830-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191248Marijn Docter1218Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191248Peter Hendriksen1355ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191248Niels Durenkamp1319SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191248Ellin Nootebos1278ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181291Hans Speek1371Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181291Maarten Benschop1081De Schans0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181291Jan Braat1111SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181291Theo Scholtens1259Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181291Daphne Tollenaar1159ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181291Marijn Docter1224Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181291Folkert Schuurman1148SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171194Erik Leenders1316ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171194Jasper Olde Agterhuis1221DVO '830-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171194Laura Daatzelaar1199SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171194Peter Hendriksen1228ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171194Jaap Groeneweg1254Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171194Annelies Mannak1188Thibats0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171194Harm Rekers1172Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161268Joost de Kleijn1108DI Heerenveen0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268Paul Anceaux1056Leerdam1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268Harm Rekers1299Tafeltennis Zwolle0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268Arnold de Groot1021SVE0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268Frank Vonk1100TTZwolle1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268Ronald Muskiet1034ZTTV1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268Jan Tuls1268De Schans0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161268Andre Snoek1315Bit.nl1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)