Kies een speler:

Persoonlijke historie Joost de Kleijn
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Joost de Kleijn op ranglijst NTTB

Deelnames

2016201720182019202020212022
ELO-rating:11081029
Gemiddelde tegenstand:1159972     
Score (winst/wedstrijden):3/87/9     
Scorepercentage:38%78%     
Toernooi-prestatie-rating (TPR):10941118     

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames2
Aantal wedstrijden17
Percentage winst58,8%
Gemiddelde tegenstand1060
Totale TPR1073
Hoogste TPR (jaar)1118 (2017)
Rating sterkste gewonnen1268 | Erwin Heijnen | 2016
Rating zwakste verloren900 | Henry Wilson | 2017

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171029Laura van Zijtveld900ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171029Jasper Diekerhof1047Hilversum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171029Arnold de Groot983SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171029Jan Braat1051SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171029Henry Wilson900The Victory0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171029Jean-Marie Prost979Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171029Bart van den Akker993ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171029Daphne Tollenaar900ZTTV1-04e klasse (halve finale)
20171029Eddie de Goede992Hilversum1-04e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161108Erwin Heijnen1268Rotav1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161108Markus Göttfert1350Sterkrade-Nord 1920/250-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161108Maarten Benschop1110De Schans0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161108Paul Anceaux1056Leerdam1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161108Erwin Bakker1164PEC Zwolle0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161108Sjoerd Schutten1204Quick 200-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161108Arnold de Groot1021SVE0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161108Frank Vonk1100TTZwolle1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)