Kies een speler:

Persoonlijke historie Jan Braat
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Jan Braat op ranglijst NTTB

Deelnames

201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:6931048105111111128
Gemiddelde tegenstand:722 12158931161 1155  
Score (winst/wedstrijden):6/11 5/93/63/7 5/9  
Scorepercentage:55% 56%50%43% 56%  
Toernooi-prestatie-rating (TPR):729 12448931124 1184  

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames5
Aantal wedstrijden42
Percentage winst52,4%
Gemiddelde tegenstand1018
Totale TPR1022
Hoogste TPR (jaar)1244 (2016)
Rating sterkste gewonnen1340 | Jan Peter Leentfaar | 2020
Rating zwakste verloren630 | Charlaine Veneman | 2014

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201128Henk Wongsodikromo1048HTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201128Mario Lenting1317Otio0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201128Eddie de Goede1024Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201128Erwin Heijnen1223TTV Drachten0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201128Konstantinos Askitidis1115Traiectum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201128Jan Peter Leentfaar1340DHC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201128Sylvan Dittmar1033ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201128Konstantinos Askitidis1115Traiectum1-03e klasse (halve finale)
20201128Peter Hendriksen1176ZTTV0-13e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181111Henk Wongsodikromo1090HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181111Daphne Tollenaar1159ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181111Erwin Heijnen1291Rotak0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181111Maarten Benschop1081De Schans1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181111Erik Leenders1302ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181111Eddie de Goede1107Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181111Peter van Hooijdonk1100TTV Best1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171051Daphne Tollenaar900ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171051Johan Ooms895DI Heerenveen1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171051Joost de Kleijn1029Huizen0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171051Evelien Alberda593SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171051Gerard Heussen951Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171051Eddie de Goede992Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161048Erik Leenders1257Team Suid-Afrika0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161048Frank Vonk1100TTZwolle1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161048Erwin Bakker1164PEC Zwolle1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161048Sjoerd Schutten1204Quick 201-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161048Maarten Benschop1110De Schans1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161048Peter Hendriksen1351ZTTV0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161048Daniel Göttfert1200Sterkrade-Nord 1920/251-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161048Markus Göttfert1350Sterkrade-Nord 1920/250-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161048Daniel Göttfert1200Sterkrade-Nord 1920/250-13e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2014693Gilbert Dix928Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Günter Grundmann875Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Rick Jochems693ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Ronald Muskiet973ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Heleen Serier445DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Thirsa Spijkerman774Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Mario Rentsch875Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Charlaine Veneman630Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Riet Konst676Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Jasper Vilé651ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Robert Wesdijk427ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)