Kies een speler:

Persoonlijke historie Djion Groenleer
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Deelnames

2017201820192020202120222023
ELO-rating:13441420
Gemiddelde tegenstand:12881552     
Score (winst/wedstrijden):3/72/8     
Scorepercentage:43%25%     
Toernooi-prestatie-rating (TPR):12511421     

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames2
Aantal wedstrijden15
Percentage winst33,3%
Gemiddelde tegenstand1429
Totale TPR1404
Hoogste TPR (jaar)1421 (2018)
Rating sterkste gewonnen1611 | Sander Derkx | 2018
Rating zwakste verloren1268 | Joost van Iersel | 2017

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181420Laurens van den Brink1514Iduna0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20181420Sander Derkx1611DI Heerenveen1-0Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20181420Rens Boer1613ZTTV0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20181420Eelke Cramer1543Idefix0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20181420Michel van de Kamp1571Rega1-0Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20181420Nico Blok1441Otio0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20181420Nico Sentini1683Huizen0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20181420Nico Blok1441Otio0-11e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171344Jasper Olde Agterhuis1221DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171344Joost van Iersel1268Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171344Jaap Groeneweg1254Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171344Arjan Bakker1308Tafeltennis Zwolle0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171344Peter van de Leur1334Phoenix0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171344Norbert Harmanus1317Taverzo0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171344Erik Leenders1316ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)