Home    Inschrijven     Deelnemers  

Deelnemers OZK 2023Jaar: 

Klik op de (gekleurde) naam van een speler voor zijn historie. Klik op een (gekleurde) kolomnaam om erop te sorteren.

Toegelaten spelers  (W) = Wild Card | reserves staan onderaan

Nr.NaamVerenigingEerderCompetitie%RatingOZK

Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse 1339 t/m

1. Rens Boer ZTTV12x3e divisie56% 1762Hoofdklasse
2. Thomas van Vessem SVE3x3e divisie56% 1753Hoofdklasse
3. Marcel Hofman Hilversum2xHoofdklasse66% 1732Hoofdklasse
4. Sander Derkx (W)Delta Impuls5xHoofdklasse78% 1698Hoofdklasse
5. Kevin Zamfir Tielse TC1x1e klasse85% 1601Hoofdklasse
6. Jorrit van der Kooi (W)VTV1x1e klasse83% 1576Hoofdklasse
 
7. Laurens van den Brink (W)SVE4x1e klasse71% 15741e klasse
8. Walter Daatzelaar UTTC1x1e klasse71% 15541e klasse
9. Martin Houthuizen UTTC6xHoofdklasse0% 15381e klasse
10. Alwies van der Heijden Wilvo TTV Bergeijk2x1e klasse61% 15371e klasse
11. Mark Broers UTTC4x1e klasse74% 15231e klasse
12. Kasper Marinus ZTTV3xHoofdklasse60% 15181e klasse
13. Eelke Cramer Odi Oudega4xHoofdklasse27% 15101e klasse
14. Jeroen Gorts Hoogland Hoofdklasse47% 14791e klasse
15. Mark Makkink Woerden9xHoofdklasse27% 14771e klasse
16. Duco Lieste Hoogland2xHoofdklasse21% 14631e klasse
17. Nick Lorist Hoogland 2e klasse93% 14341e klasse
18. Falco van Os HTV2x1e klasse63% 14311e klasse
19. Tim Becx SVE4x1e klasse48% 14271e klasse
20. Coco Antonissen Treffers6x1e divisie63% 14131e klasse
21. William van Overdam HTV3x2e klasse75% 13721e klasse
22. Akar van der Heul HTTC2x2e klasse67% 13701e klasse
23. Timo Bonnet Hoogland 1e klasse42% 13481e klasse
24. Theo Scholtens Leerdam9x1e klasse37% 13391e klasse

2e klasse & 3e klasse 1055 t/m 1338

1. Walter Akkermans SVE1x2e klasse53% 13382e klasse
2. Norbert Harmanus Taverzo8x3e klasse100% 13372e klasse
3. Jurian Broers UTTC2x1e klasse42% 13322e klasse
4. Yannick Geerlings TTVA 2e klasse83% 13262e klasse
5. André Snoek Bit.nl11x2e klasse54% 13182e klasse
6. Thom Bleeker Hoogland 3e klasse83% 13062e klasse
7. Gerben de Radder Overhees Soest2x2e klasse69% 12982e klasse
8. Sergey Kim Hoogland 1e klasse31% 12822e klasse
9. Jan Peter Leentfaar DHC3x  12802e klasse
10. Jasper Olde Agterhuis DVO '834x2e klasse58% 12592e klasse
11. Linh Nguyen Almere United1x2e klasse29% 12372e klasse
12. Folkert Schuurman SVE7x2e klasse25% 12252e klasse
 
13. Danique Vukman Tielse TC1x3e klasse85% 12153e klasse
14. Erik Leenders ZTTV6xHoofdklasse0% 12143e klasse
15. Maseh Azizi DTS Enschede 2e klasse54% 12103e klasse
16. Mario Lenting Otio7x2e klasse25% 12083e klasse
17. Marijn Docter Smash (M)4x3e klasse77% 12073e klasse
18. Peter van Dijk TTVA   12073e klasse
19. Erwin Heijnen Delta Impuls6x  12033e klasse
20. Mohammad Hamad DTS Enschede2x3e klasse57% 11503e klasse
21. Jos van der Meer Tafeltennis Zwolle 2e klasse31% 11273e klasse
22. Robin Bok Hoogland 3e klasse50% 11243e klasse
23. Nico Barten TTVA 3e klasse39% 10813e klasse
24. Niels in’t Veld DTS Enschede 3e klasse43% 10753e klasse
25. Arnold de Groot SVE6x3e klasse40% 10743e klasse
26. Bart van den Akker ZTTV8x4e klasse83% 10643e klasse

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse 0 t/m 1054

1. Henk Wongsodikromo HTTC2x3e klasse27% 10494e klasse
2. Joseph van Van Sommeren Hoogland   10414e klasse
3. Gert-Jan van de Meulen DVO '832x2e klasse17% 10204e klasse
4. Eddie de Goede ZTTV6x  10154e klasse
5. Frank Vonk Tafeltennis Zwolle11x  10144e klasse
6. Martijn Daniël Hofstee DTS Enschede 4e klasse0% 10094e klasse
7. Rien de Heer TTVA 5e klasse75% 9854e klasse
8. Paul Anceaux Leerdam18x3e klasse17% 9614e klasse
9. John van de Brug Rega11x4e klasse56% 9564e klasse
10. Ab Kooijman Emmeloord4x4e klasse33% 9434e klasse
11. Arie Sloof TTVA 5e klasse80% 9434e klasse
12. Ab de Groot TTVA 5e klasse70% 9364e klasse
 
13. Paolo Graziano DTS Enschede1x3e klasse29% 9195e klasse
14. Ingrid Gertz Otc3x  9175e klasse
15. Maarten Santema ZTTV4x5e klasse83% 9055e klasse
16. Jan Faessen ATC Almere 4e klasse63% 8965e klasse
17. Ronald Muskiet ZTTV12x5e klasse57% 8915e klasse
18. Rick Jochems ZTTV17x  8645e klasse
19. Ruth Sloof TTVA 5e klasse55% 8405e klasse
20. Robert van Doorn TTVA 6e klasse65% 8295e klasse
21. Machiel van Hooren ZTTV4x5e klasse50% 7665e klasse
 
22. Heleen Serier DTS Enschede6x5e klasse25% 6786e klasse
23. Lara Timmerman DTS Enschede 6e klasse48% 6746e klasse
24. Eva Lamers DTS Enschede4x6e klasse48% 6306e klasse
25. Werner Gertz Otc3x  5206e klasse

Reserves

Wie bij afzeggingen doorschuift van de reservelijst wordt bepaald door de organisatie.
Zie de toelichting op de pagina Informatie.

Nr.NaamVerenigingEerderCompetitie%RatingOZK

Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse 1339 t/m

1. Benjamin Latona Delta Impuls1x  13481e klasse

2e klasse & 3e klasse 1055 t/m 1338

2. Nuas Yonnus Delta Impuls   12822e klasse
3. Sandeep Paul SVE1x3e klasse67% 11603e klasse
4. Harm Rekers Vined9x3e klasse78% 10853e klasse

4e klasse, 5e klasse & 6e klasse 0 t/m 1054

5. Sandeep Badam TTVN1x  9444e klasse
6. Remco Ruiter Hilversum3x6e klasse100% 9305e klasse
Statistieken
72
3
75
5 | 70
6
81
61
30
1204
Aantal per klasse
6
18
12
14
12
9
4
Aantal per vereniging (>1)
9
8
8
8
6
4
2
2
2
2
2
2
2
2