Kies een speler:

Persoonlijke historie William van Overdam
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

William van Overdam op ranglijst NTTB

Deelnames

20182019202020212022
ELO-rating:136412921382
Gemiddelde tegenstand:1335 1226 1479
Score (winst/wedstrijden):4/7 7/9 4/7
Scorepercentage:57% 78% 57%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):1373 1372 1517

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames3
Aantal wedstrijden23
Percentage winst65,2%
Gemiddelde tegenstand1336
Totale TPR1359
Hoogste TPR (jaar)1517 (2022)
Rating sterkste gewonnen1494 | Martin Houthuizen | 2022
Rating zwakste verloren1248 | Theo Scholtens | 2020

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221382Kevin Zamfir1558Tielse TC0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221382Martin Houthuizen1494UTTC1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221382Stefan van der Lelie1590Tafeltennis Zwolle0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221382Tim Becx1359SVE1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221382Eelke Cramer1560Idefix0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221382Jorrit van der Kooi1395VTV1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221382Roelof Buschgens1400Tafeltennis Zwolle1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201292Marijn Docter1226Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201292Peter Hendriksen1176ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201292Jasper Olde Agterhuis1257DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201292Theo Scholtens1248Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201292Annelies Mannak1257Thibats0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201292Bram Lieven1151DTS Enschede1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201292Akar van der Heul1234HTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201292Theo Scholtens1248Leerdam1-02e klasse (halve finale)
20201292Akar van der Heul1234HTTC1-02e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181364Peter Hendriksen1279ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181364Jaap Groeneweg1328Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181364Andre Snoek1389Bit.nl0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181364Pim Leenders1279HTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181364Martin Houthuizen1388UTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181364Joost van Iersel1313Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181364Hans Speek1371Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)