Kies een speler:

Persoonlijke historie Tim Becx
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Tim Becx op ranglijst NTTB

Deelnames

2007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:1155123610681359
Gemiddelde tegenstand:13371228  1225          1465
Score (winst/wedstrijden):4/94/7  4/8          2/7
Scorepercentage:44%57%  50%          29%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):13281238  1225          1352

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames4
Aantal wedstrijden31
Percentage winst45,2%
Gemiddelde tegenstand1312
Totale TPR1305
Hoogste TPR (jaar)1352 (2022)
Rating sterkste gewonnen1610 | Mark Makkink | 2007
Rating zwakste verloren1138 | Michael Wefers | 2011

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221359Feddy Minkes1505Odi Oudega0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221359Roelof Buschgens1400Tafeltennis Zwolle1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221359Coco Antonissen1396Treffers0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221359William van Overdam1382HTV0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221359Jorrit van der Kooi1395VTV1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221359Rens Boer1698ZTTV0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221359Falco van Os1476HTV0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111068Maarten Benschop1061De Schans1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111068Thijs van Berkel1187ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111068Wim Bloemer1229Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111068Pim Leenders1190ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111068Dave Haagen1250ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111068Hans Speek1379Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111068Jeroen Kamp1365TTCL0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111068Michael Wefers1138Amigos para Siempre0-13e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20081236Martijn Verheijen1068ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20081236Mark Makkink1456Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20081236Norbert Harmanus1138Hyperion1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20081236Hans Mulder1225ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20081236Daniël Muilwijk1050MTTV Meerkerk1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20081236Johan Mastbroek1138UTTC1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20081236Edwin Draijer1519Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20071155Jörg Jaudas1120Amigos para Siempre1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071155Mark Makkink1610Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071155Peter Hendriksen1404ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071155Dennis Marinus1288SVE1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071155Nico Blok1348VTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071155René van Dijk1747Tablo0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071155Dave Haagen1169ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071155Pieter Haakma1155Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071155Jeroen Kamp1190TTCL0-12e klasse (halve finale)