Kies een speler:

Persoonlijke historie Theo Scholtens
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Theo Scholtens op ranglijst NTTB

Deelnames

200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:102210261145109611551217125912481317
Gemiddelde tegenstand:11501080    1165 1180 1221 12381296 1260 1276
Score (winst/wedstrijden):2/72/7    3/7 4/8 4/8 7/94/7 5/8 4/7
Scorepercentage:29%29%    43% 50% 50% 78%57% 63% 57%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):11181048    1155 1180 1221 13831333 1326 1314

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames9
Aantal wedstrijden68
Percentage winst51,5%
Gemiddelde tegenstand1209
Totale TPR1211
Hoogste TPR (jaar)1383 (2017)
Rating sterkste gewonnen1348 | Jacob ten Have | 2017
Rating zwakste verloren889 | Erwin Bakker | 2011

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221317Marijn Docter1174Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221317Linh Nguyen1267Almere United1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221317Hans Speek1316Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221317Ronny Vermeer1345UTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221317Folkert Schuurman1215SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221317Walter Akkermans1273SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221317Benjamin Latona1344DI Heerenveen1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201248Mario Lenting1317Otio1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201248Erwin Heijnen1223TTV Drachten1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201248Bram Lieven1151DTS Enschede1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201248William van Overdam1292HTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201248Akar van der Heul1234HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201248Jasper Olde Agterhuis1257DVO '830-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201248Hans Speek1317Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201248William van Overdam1292HTV0-12e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181259Joost van Iersel1313Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181259Pim Leenders1279HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181259Folkert Schuurman1148SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181259Erwin Heijnen1291Rotak1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181259Hans Speek1371Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181259Peter Hendriksen1279ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181259Andre Snoek1389Bit.nl0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171217Peter van de Leur1334Phoenix0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171217Johan Bollebakker1084-1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171217Jacob ten Have1348SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171217Sjoerd Schutten1257Quick '201-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171217Kees van Doorn1228Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171217Berber Heerschop1224SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171217Jaap Groeneweg1254Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171217Jasper Olde Agterhuis1221DVO '831-03e klasse (halve finale)
20171217Annelies Mannak1188Thibats1-03e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20151155Joost van Iersel1306Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151155Duco Lieste1271Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151155Erwin Bakker1166Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151155Roelof Buschgens1309Tafeltennis Zwolle0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151155Mario Lenting1285HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151155Sjoerd Schutten1110Entac1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151155Wiliam van Overdam1260HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151155Jasper Olde Agterhuis1061DTS Enschede0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20131096Achim Korioth1225Amigos para Siempre0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131096Heinz-Michael Pitsch1225Amigos para Siempre1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131096Marcel Grunow1225Amigos para Siempre1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131096Annelies Mannak1015Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131096Wiliam van Overdam1103HTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131096André Snoek1302TTCL0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131096Mario van Leijen1138Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131096Mario Lenting1204HTV0-13e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111145Wim Bloemer1229Die Meede1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111145Felix Warners1838ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111145Norbert Harmanus1050Taverzo0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111145Mario Lenting1096HTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111145Erwin Bakker889Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111145Frank Vonk963Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111145Johan Mastbroek1092UTTC1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20061026Norbert Harmanus1138Hyperion0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061026Johan Mastbroek1152UTTC1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061026Vincent Hoogervorst1134Otio0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061026Ard Miltenburg1050Otio0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061026Jos Smits942Shot Soest0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061026Antoni Mets117321-Up1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20061026Marco Bloemerts970Shot Soest0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20051022Hans Mulder1106ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051022Peter Hendriksen1428ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051022Niek v. Kreyl1166ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051022Ton de Jong991Leerdam1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051022Gerrit Leeflang1190Shot Soest0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051022Dominique Moulin1120Over 't Net1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051022René Koster1047ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)