Kies een speler:

Persoonlijke historie Stefan van der Lelie
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Stefan van der Lelie op ranglijst NTTB

Deelnames

20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:1260138314141456143214421428151415221590
Gemiddelde tegenstand:124112961282139014901263154515851578    1585
Score (winst/wedstrijden):5/85/84/74/72/67/114/93/85/9    6/9
Scorepercentage:63%63%57%57%33%64%44%38%56%    67%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):125913151293140114651283153715201607    1673

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames10
Aantal wedstrijden82
Percentage winst54,9%
Gemiddelde tegenstand1425
Totale TPR1433
Hoogste TPR (jaar)1673 (2022)
Rating sterkste gewonnen1726 | Koen Molewijk | 2015
Rating zwakste verloren1225 | Jörg Jaudas | 2009

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221590Falco van Os1476HTV1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221590Eelke Cramer1560Idefix1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221590William van Overdam1382HTV1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221590Kevin Zamfir1558Tielse TC1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221590Thomas van Vessem1790SVE0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221590Sander Derkx1585DI Heerenveen0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221590Kasper Marinus1565ZTTV1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221590Eelke Cramer1560Idefix1-0Algemene klasse (halve finale)
20221590Thomas van Vessem1790SVE0-1Algemene klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171522Quinten van Dissel1776SVE0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171522Mark Broers1385UTTC1-0Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171522Rens Boer1618ZTTV1-0Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171522Nico Sentini1625Huizen1-0Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171522Lucien Halsema1574HTTC0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171522Pieter Salentijn1701Hilversum0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171522Khales Warrak1650SVE1-0Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171522Mark Broers1385UTTC1-01e klasse (halve finale)
20171522Thomas van Vessem1486UTTC0-11e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161514Nico Blok1372Otio1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161514Maarten Uijens1525SVE1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161514Ruben van den Hoven1550SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161514Christiaan Witteveen1761SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161514Quinten van Dissel1857SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161514Hans Speek1382Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161514Jan Mulder1728SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161514Rens Boer1508ZTTV0-11e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20151428Jan Mulder1659SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151428Christel Petiet1330Avanti0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151428Martin Houthuizen1320UTTC1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151428Koen Molewijk1726De Veluwe1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151428Bennie Klein Teeselink1432De Toekomst1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151428Rens Boer1509ZTTV1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151428Rogier Kessel1855SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151428Arnoud Hofman1624DI Heerenveen0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151428Timeas Schim van der Loeff1453SVE0-11e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20141442Jan Tuls1155De Schans1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141442George Oudt1355De Toekomst0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141442James Geraerts1197TTV Renata1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141442Hans Speek1358Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141442Mario Lenting1166HTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141442Tilo Wendland1330Amigos para Siempre0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141442Bennie Klein Teeselink1442TTV Gorssel0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141442Akar van der Heul1288HTTC1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141442Andre Snoek1379TTCL0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141442Dennis Marinus1299Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141442Erwin Bakker921Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20131432Patrick Visser1691Huizen0-1Topklasse & 1e klasse (Poule)
20131432René van Dijk1575Taveba0-1Topklasse & 1e klasse (Poule)
20131432Dennis Strauß1400Amigos para Siempre0-1Topklasse & 1e klasse (Poule)
20131432Rens Boer1425ZTTV0-1Topklasse & 1e klasse (Poule)
20131432Thomas Krämer1397Amigos para Siempre1-0Topklasse & 1e klasse (Poule)
20131432Timeas Schim van der Loeff1449ZTTV1-0Topklasse & 1e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20121456Timeas Schim van der Loeff1260ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121456Hilko Appels1285Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121456Nico Blok1526Otio0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121456Coco Antonissen1288ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121456Andre Snoek1425TTCL1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121456Maarten Versloot1540De Schans0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121456Harry Sintemaartensdijk1407TOGB1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111414Jan Willem van Asch1253ATC Almere0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111414Annelies Mannak1005ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111414Coco Antonissen1117ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111414Maarten Versloot1537De Schans0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111414Jan Tuls1078De Schans1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111414Michiel van Amersfoort1428Elan1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111414Patrick Visser1558Huizen0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20101383Johan Verhoeve1470Die Meede1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101383Tom Streng1120Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101383Alwin Lensvelt1435Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101383Hilko Appels1383Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101383Daniël Muilwijk1120ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101383Hubert Frauenkron1050BSV Mannesmann1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101383Edwin Draijer1575Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101383André Snoek1218TTCL1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20091260André Snoek1400TTCL1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091260Aad Hofland1194Alexandria 661-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091260Timeas Schim van der Loeff1043ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091260Mark Makkink1435Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091260Alwin Lensvelt1474Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091260King Keung Tau1131ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091260Jörg Jaudas1225BSV Mannesmann0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091260Jaap Groeneweg1022Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)