Kies een speler:

Persoonlijke historie Ronald Muskiet
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Ronald Muskiet op ranglijst NTTB

Deelnames

2004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:94597788685486897389310341003965914882
Gemiddelde tegenstand:833   827 788 8878738187651119 881907835 831
Score (winst/wedstrijden):4/8   4/9 4/7 1/77/87/114/82/9 2/65/83/7 5/10
Scorepercentage:50%   44% 57% 14%88%64%50%22% 33%63%43% 50%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):833   819 799 834929838765973 794973797 831

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames12
Aantal wedstrijden98
Percentage winst49%
Gemiddelde tegenstand864
Totale TPR863
Hoogste TPR (jaar)973 (2016)
Rating sterkste gewonnen1100 | Frank Vonk | 2016
Rating zwakste verloren693 | Rick Jochems | 2014

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2022882Eva Lamers597DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022882Sandeep Badam938TTVN0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022882Machiel van Hooren731ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022882Paolo Graziano939DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022882Maarten Santema843ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022882Reinhardt Mulder678Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022882Rick Jochems870ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022882Arnold de Groot979SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022882Maarten Santema843ZTTV1-05e klasse (halve finale)
2022882John van de Brug887Rega0-15e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2020914Heleen Serier701DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020914Paul Anceaux958Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020914Paul de Jongh804ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020914Werner Gertz555Otc1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020914Louis Duller958HTTC1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020914Gerard Heussen929Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020914Federico Rossi938DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2019965Maarten Santema722ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019965Remco Ruiter998Hilversum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019965Ingrid Gertz830Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019965Arnold de Groot1009SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019965Bart van den Akker1035ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019965Jimco van Elteren9070-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019965Rick Jochems891ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019965Martin Verheyen864DVO '831-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181003Eddy Huberts911Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181003Werner Gertz500Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181003Rick Streng987Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181003Bart van den Akker1029ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181003Ingrid Gertz797Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181003Frank Vonk1063Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161034Sjoerd Schutten1204Quick 200-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161034Erwin Bakker1164PEC Zwolle0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161034Arnold de Groot1021SVE1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161034Frank Vonk1100TTZwolle1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161034Annelies Mannak1199Thibats0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161034Erwin Heijnen1268Rotav0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161034Eddie de Goede1038ZTTV0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161034Paul Anceaux1056Leerdam0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161034Arnold de Groot1021SVE0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2015893Riet Konst700Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015893Leon Hoekstra893ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015893Judith Stoef858Traiectum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015893Bart van den Akker840ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015893Gilbert Dix872Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015893Geert Koops420Traiectum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015893Jelle Bijsterbosch770ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015893Katherine Huiskamp767Good Luck1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2014973Folkert Schuurman760SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Rick Jochems693ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Gilbert Dix928Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Jan Braat693SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Frank Vonk973Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Mario Rentsch875Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Louis Duller917ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Katherine Huiskamp767Good Luck0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Paul Anceaux882Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Monique Oosterhof630DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Günter Grundmann875Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2013868Marianne van de Laarschot560Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013868Maarten Benschop851De Schans1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013868Gilbert Dix889Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013868Jelle Ypma970Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013868Rick Jochems910ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013868Bert van Os945HTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013868Gerard Heussen945Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013868Rick Jochems910ZTTV0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2012854Hans Mulder998ZTTV0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012854Jörg Drosten875BSV Mannesmann0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012854Günter Grundmann840Amigos para Siempre0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012854Melanie van Berkum795Traiectum0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012854Gerard Heussen945Amigos para Siempre0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012854Judith Stoef872Traiectum1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012854Paul Anceaux886Leerdam0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2010886Sebastian Koch875Norske Skog0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010886Jac Gijsbers574ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010886Paul Anceaux847Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010886Thomas van Hecke718MTTV Meerkerk1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010886John van de Brug788Over 't Net1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010886Pieter Hagebout840Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010886Erwin Bakker875Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2008977Klaus Ilgner875Norske Skog0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008977Holger Natrop700BSV Mannesmann1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008977Gilbert Dix648Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008977Riet Konst963Brandersstad1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008977Günter Grundmann980BSV Mannesmann0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008977Frank van Berkum903Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008977Paulo Gokhale840VCS Sleeuwijk0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008977Paul Anceaux889Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008977Hans Klocke648BSV Mannesmann1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2004945Ragbet Sejdija788Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004945Adolf Bildhäuser945BSG Muelheim0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004945Frank Kregel753Otio1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004945Norbert Harmanus963Akris0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004945Henry Davidson816ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004945Ron Wiersma903ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004945Joost van Iersel658Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004945Hans de Jong840Otio0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)