Kies een speler:

Persoonlijke historie Roelof Buschgens
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Roelof Buschgens op ranglijst NTTB

Deelnames

2010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:12781407130914071400
Gemiddelde tegenstand:1324 1441  1218 1526    1470
Score (winst/wedstrijden):7/10 1/6  7/10 1/7    0/7
Scorepercentage:70% 17%  70% 14%    0%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):1354 1391  1248 1339    1208

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames5
Aantal wedstrijden40
Percentage winst40%
Gemiddelde tegenstand1376
Totale TPR1361
Hoogste TPR (jaar)1391 (2012)
Rating sterkste gewonnen1457 | Ruud Peters | 2017
Rating zwakste verloren1260 | Wiliam van Overdam | 2015

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221400Sander Derkx1585DI Heerenveen0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221400Tim Becx1359SVE0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221400Jorrit van der Kooi1395VTV0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221400Coco Antonissen1396Treffers0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221400Rens Boer1698ZTTV0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221400Falco van Os1476HTV0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221400William van Overdam1382HTV0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171407Khales Warrak1650SVE0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171407Timeas Schim van der Loeff1521SVE0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171407Sander Derkx1558DI Heerenveen0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171407Ruud Peters1457VTV1-0Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171407Nico Sentini1625Huizen0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171407Thomas van Vessem1486UTTC0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171407Mark Broers1385UTTC0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20151309Erwin Bakker1166Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151309Mario Lenting1285HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151309Jaap Groeneweg1190Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151309Theo Scholtens1155Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151309Duco Lieste1271Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151309Wiliam van Overdam1260HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20151309Peter Hendriksen1253ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151309Laura Daatzelaar1050VTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20151309Mario Lenting1285HTV1-02e klasse (halve finale)
20151309Wiliam van Overdam1260HTV1-02e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20121407Rens Boer1348ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121407Patrick Visser1722Huizen0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121407Aura Warners1495UTTC0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121407Tarik Zeelenberg1470Phoenix0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121407Timeas Schim van der Loeff1260ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121407Lars Kriegel1348BSV Mannesmann0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20101278René van Dijk1558Taveba0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101278Frank Vonk1008Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101278André Snoek1218TTCL1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101278Harry Sintemaartensdijk1260TOGB1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101278Hubert Frauenkron1050BSV Mannesmann1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101278Johan Verhoeve1470Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101278Jeroen Kamp1260TTCL1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101278Alwin Lensvelt1435Die Meede1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101278Edwin Draijer1575Woerden0-1Algemene klasse (halve finale)
20101278Nico Blok1407Otio1-01e klasse (finale)