Kies een speler:

Persoonlijke historie Rick Jochems
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Rick Jochems op ranglijst NTTB

Deelnames

2004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:434501763844921833788970956910693788938823861891870
Gemiddelde tegenstand:635741748757810801712859934885797777831801948895  787
Score (winst/wedstrijden):7/114/94/85/85/105/84/84/72/77/97/125/104/83/75/95/9  3/8
Scorepercentage:64%44%50%63%50%63%50%57%29%78%58%50%50%43%56%56%  38%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):656732748776810820712869902927810777831764977924  721

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames17
Aantal wedstrijden148
Percentage winst53,4%
Gemiddelde tegenstand803
Totale TPR808
Hoogste TPR (jaar)977 (2018)
Rating sterkste gewonnen1024 | Ab Kooijman | 2018
Rating zwakste verloren455 | Sanne van Doorn | 2010

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2022870Arnold de Groot979SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022870Machiel van Hooren731ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022870Maarten Santema843ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022870Eva Lamers597DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022870Reinhardt Mulder678Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022870Clara van der Meulen698ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022870Ronald Muskiet882ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022870John van de Brug887Rega0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2019891Bart van den Akker1035ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019891Ingrid Gertz830Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019891Martin Verheyen864DVO '831-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019891Gilbert Dix822Otio1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019891Reinhardt Mulder717Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019891Gerard Heussen957Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019891Ronald Muskiet965ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019891Ab Kooijman985Emmeloord0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019891Silvan Dittmar882ZTTV0-15e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2018861Ingrid Gertz797Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018861Gerard Heussen982Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018861Eddy Huberts911Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018861Johan Ooms922DI Heerenveen1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018861Ab Kooijman1024Emmeloord1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018861Pieter Hagebout1080Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018861Rick Streng987Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018861Jurgen de Boer892Shot Soest1-05e klasse (halve finale)
2018861John van de Brug937REGA0-15e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2017823Jean-Marie Prost979Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017823Henry Wilson900The Victory0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017823Eva Lamers558DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017823Eddy Huberts946Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017823Saskia de Jong685DTTC '781-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017823Jasper Vilé849ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017823Heleen Serier693DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2016938Daphne Tollenaar850ZTTV0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016938John van de Brug880Rega0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016938Eddy Huberts900PEC Zwolle1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016938Heleen Serier694DTS Enschede1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016938Sander Blok888TTZwolle0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016938Jasper Vile851ZTTV0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016938Eva Lamers668DTS Enschede1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016938Gilbert Dix913Otio1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2015788Paul Anceaux956Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015788Frank Vonk903Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015788Jorn Hoonhoud781HTTC1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015788Jelle Bijsterbosch770ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015788Daphne Tollenaar641ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015788Liselot van Schie585HTTC1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015788Louis Duller812ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015788Gilbert Dix872Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015788Daphne Tollenaar641ZTTV1-05e klasse (halve finale)
2015788Johan Ooms805DI Heerenveen0-15e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2014693Frank Vonk973Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Ronald Muskiet973ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Jan Braat693SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Katherine Huiskamp767Good Luck1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Mario Rentsch875Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693René Vleeshouwers490TTV Weert 881-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Gerard Heussen840Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Louis Duller917ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Thirsa Spijkerman774Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Günter Grundmann875Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Monique Oosterhof630DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014693Folkert Schuurman760SVE0-15e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2013910Duco Lieste704Hilversum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013910Paul Anceaux903Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013910Jelle Ypma970Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013910Frits Poppen980HTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013910Ronald Muskiet868ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013910Maarten Benschop851De Schans0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013910Karim Zoundri875Jonathan1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013910Ronald Muskiet868ZTTV1-04e klasse (halve finale)
2013910Bert van Os945HTV1-04e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2012956Melanie van Berkum795Traiectum1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012956Maarten Benschop991De Schans0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012956Peter Seignette945Traiectum1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012956Frank Vonk973Tafeltennis Zwolle0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012956Hans Mulder998ZTTV0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012956Leon Hoekstra903ZTTV0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012956Anita Hanegraaf935UTTC0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2011970Riet Konst903Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011970Ad Steenbrink816TTVM1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011970Gerard Heussen945Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011970Boban Nicolic735Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011970Karim Zoundri893ZTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011970Jörg Drosten963Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011970Angélique van Sluijs756UTTC1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2010788Gilbert Dix837Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788Karim Zoundri805ZTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788Pieter Hagebout840Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788Sanne van Doorn455TTVN0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788Oscar Béthe567Over 't Net1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788Nancy Gerritse532TTVN1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788Uwe Pätzold875SG Caron0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788John van de Brug788Over 't Net0-15e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2009833Erwin Bakker875Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009833Hans Klocke648BSV Mannesmann1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009833Frank Oelschläger840BSV Mannesmann0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009833Karim Zoundri840ZTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009833John van de Brug777Over 't Net1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009833Pieter Hagebout595Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009833Roy Harbrink875Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009833Jan Tuls956De Schans1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2008921Henk Huyzer875MTTV Meerkerk1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008921Jörg Drosten770BSV Mannesmann1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008921Danny Hilhorst798Shot Soest0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008921Paulo Gokhale840VCS Sleeuwijk0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008921Frank van Berkum903Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008921Jac Gijsbers532ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008921Paul Anceaux889Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008921Roman Zlobko875SG Caron1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008921Dennis Goedegebuure777Vechtlust0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008921Paulo Gokhale840VCS Sleeuwijk0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2007844Paulo Gokhale963VCS Sleeuwijk0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007844Rik Ros595Otio1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007844Martijn Verheijen935ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007844Patrick Matthes508Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007844Paul Marinus788Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007844Marcel van den Bogert1005Shot Soest0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007844Eckard Ziegler718Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007844Jan Manschot543ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2006763Hans Duistermaat833DOSC1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006763Michael Noorlander609ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006763Joost van Iersel935Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006763Marcel van den Bogert875ZTTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006763Gilbert Dordregter777Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006763Rik Ros711Otio1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006763Dion Groenleer613Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006763Dirk Hols630The Victory0-15e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2005501Jac Gijsbers560ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005501Michael Noorlander483ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005501Antoni Mets99821-Up0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005501Sebastiaan van Dijk840Shot Soest0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005501Jos Smits998Shot Soest0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005501Jaap Groeneweg718Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005501Paul Anceaux844Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005501Tim van Iersel718Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005501Jan van de Kuilen508Victoria0-16e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2004434Rik Ros683Otio0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004434Frank Kregel753Otio0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004434Sander Koning4731-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004434Joost van Iersel658Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004434Marianne van de Laarschot448ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004434Gilbert Dix840Otio1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004434Tim van Iersel658Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004434Barbara Donker578ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004434Ragbet Sejdija788Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004434Jolanda Verbeek560Looping1-06e klasse (halve finale)
2004434Johannes Verelst550ZTTV1-06e klasse (finale)