Kies een speler:

Persoonlijke historie Rens Boer
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Rens Boer op ranglijst NTTB

Deelnames

2010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:105012431348142514771509150816181613167116561698
Gemiddelde tegenstand:10971192139214661283146515571584168516441548 1471
Score (winst/wedstrijden):3/83/75/95/85/114/85/95/93/74/87/9 3/7
Scorepercentage:38%43%56%63%45%50%56%56%43%50%78% 43%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):10781181140014851276146515861613164816441694 1433

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames12
Aantal wedstrijden100
Percentage winst52%
Gemiddelde tegenstand1446
Totale TPR1449
Hoogste TPR (jaar)1694 (2020)
Rating sterkste gewonnen1857 | Quinten van Dissel | 2016
Rating zwakste verloren963 | John Barten | 2010

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221698Alwies van der Heijden1485Wilvo TTV Bergeijk1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221698Kasper Marinus1565ZTTV0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221698Sander Derkx1585DI Heerenveen0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221698Feddy Minkes1505Odi Oudega0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221698Roelof Buschgens1400Tafeltennis Zwolle1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221698Tim Becx1359SVE1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221698Jorrit van der Kooi1395VTV0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201656Nico Blok1488Otio1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201656Sander Derkx1618DI Heerenveen0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201656Walter Daatzelaar1560SVE1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201656Mark Broers1421UTTC1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201656Laurens van den Brink1622Elan1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201656Thomas van Vessem1628UTTC1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201656Jurian Broers1408UTTC1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201656Walter Daatzelaar1560SVE1-0Algemene klasse (halve finale)
20201656Thomas van Vessem1628UTTC0-1Algemene klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191671Bennie Klein Teeselink1423TTV Gorsel1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191671Jan Mulder1788SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191671Bas Wrekenhorst1620De Brug0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191671Eelke Cramer1554Idefix1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191671Laurens van den Brink1536SVE1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191671Bernou Wagenaar1648Avanti1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191671Quinten van Dissel1932SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191671Bernou Wagenaar1648Avanti0-1Hoofdklasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181613Frans van den Berg1920VTV0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20181613Timeas Schim van der Loeff1442SVE1-0Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20181613Djion Groenleer1420Woerden1-0Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20181613Nico Sentini1683Huizen0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20181613Caspar Veenboer1792VTV0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20181613Eelke Cramer1543Idefix1-0Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20181613Floris zur Muhlen1996ZTTV0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171618Hans den Blanken1902Hilversum0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171618Caspar Veenboer1670Hilversum0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171618Stefan van der Lelie1522Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171618Thomas van Vessem1486UTTC1-0Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171618Mark Broers1385UTTC1-0Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171618Ruud Peters1457VTV1-0Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171618Pieter Salentijn1701Hilversum0-1Topklasse, 3e divisie, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20171618Lucien Halsema1574HTTC1-0Hoofdklasse (halve finale)
20171618Sander Derkx1558DI Heerenveen1-0Hoofdklasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161508Quinten van Dissel1857SVE1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161508Rouven Strack1550Sterkrade-Nord 1920/250-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161508Floris Zur Muhlen1500ZTTV1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161508Jan Mulder1728SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161508Tim Gras1490SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161508Arjan Bakker1387Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161508Timeas Schim van der Loeff1499SVE1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161508Stefan van der Lelie1514Tafeltennis Zwolle1-01e klasse (halve finale)
20161508Tim Gras1490SVE0-11e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20151509Christel Petiet1330Avanti1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151509Mark Makkink1551Woerden0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151509Sander Derkx1477DI Heerenveen0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151509Nico Blok1432Otio1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151509Koen Molewijk1726De Veluwe0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151509Stefan van der Lelie1428Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151509Arjan Bakker1341Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151509Bennie Klein Teeselink1432De Toekomst1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20141477Pim Leenders1190ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141477Andre Snoek1379TTCL0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141477Wiliam van Overdam1145HTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141477Arjan Bakker1197Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141477Akar van der Heul1288HTTC0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141477Harm Rekers1229Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141477James Geraerts1197TTV Renata1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141477Hans Speek1358Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141477George Oudt1355De Toekomst0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141477Bennie Klein Teeselink1442TTV Gorssel0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141477Tilo Wendland1330Amigos para Siempre0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20131425Quinten van Dissel1670Bijmaat0-1Topklasse & 1e klasse (Poule)
20131425Dennis Strauß1400Amigos para Siempre0-1Topklasse & 1e klasse (Poule)
20131425Thomas Krämer1397Amigos para Siempre0-1Topklasse & 1e klasse (Poule)
20131425Stefan van der Lelie1432Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse & 1e klasse (Poule)
20131425Timeas Schim van der Loeff1449ZTTV1-0Topklasse & 1e klasse (Poule)
20131425Nico Blok1481Otio1-0Topklasse & 1e klasse (Poule)
20131425Mark Makkink1495Woerden1-01e klasse (halve finale)
20131425Lars Kriegel1404Amigos para Siempre1-01e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20121348Roelof Buschgens1407Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121348Lars Kriegel1348BSV Mannesmann1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121348Arjan Bakker1222Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121348Nico Blok1526Otio0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121348Arthur Dukker1495Phoenix0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121348Aura Warners1495UTTC0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121348Tarik Zeelenberg1470Phoenix1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121348Pieter Frank van der Kamp1278Phoenix1-02e klasse (halve finale)
20121348Hilko Appels1285Tafeltennis Zwolle0-12e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111243Thijs van Berkel1187ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111243Nico Blok1495Otio0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111243Timeas Schim van der Loeff1159ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111243Clemens Aarendonk1110UTTC0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111243Gilbert Dix910Amigos para Siempre1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111243Peiro Korse1365Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111243Coco Antonissen1117ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20101050Joost van Iersel1120Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Robbert Mannak998Phoenix0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050John Barten963MTTV Meerkerk0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Harm Rekers1047Wijhe1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Kees van Leeuwen1138ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Aad Hofland1173TOGB0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050André Snoek1218TTCL0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101050Daniël Muilwijk1120ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)