Kies een speler:

Persoonlijke historie Reinhardt Mulder
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Reinhardt Mulder op ranglijst NTTB

Deelnames

2019202020212022
ELO-rating:717678
Gemiddelde tegenstand:793  795
Score (winst/wedstrijden):3/9  2/9
Scorepercentage:33%  22%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):706  649

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames2
Aantal wedstrijden18
Percentage winst27,8%
Gemiddelde tegenstand794
Totale TPR761
Hoogste TPR (jaar)706 (2019)
Rating sterkste gewonnen811 | Werner Gertz | 2019
Rating zwakste verloren698 | Clara van der Meulen | 2022

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2022678John van de Brug887Rega0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022678Eva Lamers597DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022678Heleen Serier752DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022678Clara van der Meulen698ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022678Rick Jochems870ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022678Ronald Muskiet882ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022678Maarten Santema843ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022678Paul Anceaux926Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022678Clara van der Meulen698ZTTV0-16e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2019717Gerard Heussen957Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019717Paul de Jongh621ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019717Werner Gertz811Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019717Bert Arends804DVO '831-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019717Rick Jochems891ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019717Maarten Santema722ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019717Marianne van de Laarschot728Otio0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019717Silvan Dittmar882ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019717Maarten Santema722ZTTV0-16e klasse (halve finale)