Kies een speler:

Persoonlijke historie Paul Anceaux
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Paul Anceaux op ranglijst NTTB

Deelnames

2004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:760844798840889777847931886903882956105610021076994958926
Gemiddelde tegenstand:71768777079478284785985089381171872711369611006949921 872
Score (winst/wedstrijden):5/103/85/96/95/95/92/73/73/74/76/115/82/93/73/75/84/7 7/10
Scorepercentage:50%38%56%67%56%56%29%43%43%57%55%63%22%43%43%63%57% 70%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):7176697788197908558278398828227257469909249691015958 977

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames18
Aantal wedstrijden149
Percentage winst51%
Gemiddelde tegenstand844
Totale TPR845
Hoogste TPR (jaar)1015 (2019)
Rating sterkste gewonnen1070 | Thijs van Berkel | 2018
Rating zwakste verloren490 | René Vleeshouwers | 2014

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2022926Clara van der Meulen698ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022926Paolo Graziano939DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022926Arnold de Groot979SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022926John van de Brug887Rega1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022926Sandeep Badam938TTVN0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022926Heleen Serier752DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022926Ab Kooijman932Emmeloord1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022926Reinhardt Mulder678Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022926Sandeep Badam938TTVN1-04e klasse (halve finale)
2022926Arnold de Groot979SVE0-14e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2020958Federico Rossi938DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020958Ronald Muskiet914ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020958Herman Logtenberg994Vined0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020958Ab Kooijman965Emmeloord0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020958Jelle Wester942Traiectum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020958Machiel van Hooren738ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020958John van de Brug955Rega1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2019994Werner Gertz811Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019994John van de Brug988Rega0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019994Louis Duller950Houten1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019994Remco Ruiter998Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019994Ingrid Gertz830Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019994Nico Veldhausz1000DVO '831-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019994Jan Arends1007DVO '831-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019994Arnold de Groot1009SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181076Gerard Heussen982Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181076Ab Kooijman1024Emmeloord0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181076Thijs van Berkel1070ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181076Remco Ruiter1000Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181076Frank Vonk1063Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181076John van de Brug937REGA0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181076Arnold de Groot969SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171002Michiel van de Kamp900ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171002Jean-Marie Prost979Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171002Wilfred Wewer964Hilversum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171002Henry Wilson900The Victory0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171002Eddie de Goede992Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171002Eddy Huberts946Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20171002Jasper Diekerhof1047Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161056Jasper Olde Agterhuis1264Dvo 830-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161056Erwin Heijnen1268Rotav0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161056Willem Horden1237Team Suid-Afrika0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161056Joost de Kleijn1108DI Heerenveen0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161056Eddie de Goede1038ZTTV1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161056Folkert Schuurman1133SVE0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161056Frank Vonk1100TTZwolle0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161056Ronald Muskiet1034ZTTV1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161056Eddie de Goede1038ZTTV0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2015956Rick Jochems788ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015956Jasper Vile718ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015956Louis Duller812ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015956Berber Heerschop882Traiectum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015956Wouter Berkhout280Traiectum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015956Heleen Serier623DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015956Gilbert Dix872Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015956Bart van den Akker840ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2014882Riet Konst676Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014882Gerard Heussen840Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014882René Vleeshouwers490TTV Weert 880-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014882Folkert Schuurman760SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014882Gerrit Buitenhuis522Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014882Louis Duller917ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014882Jasper Vilé651ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014882Robert Wesdijk427ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014882Ronald Muskiet973ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014882Katherine Huiskamp767Good Luck1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014882Mario Rentsch875Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2013903Jasper Vilé620ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013903Rick Jochems910ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013903Riet Konst735Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013903Arnold van der Sligte770Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013903Richard van der Sligte823Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013903Jelle Ypma970Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013903Maarten Benschop851De Schans0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2012886Dion Groenleer1190Woerden0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012886Erwin Bakker882Tafeltennis Zwolle0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012886Melanie van Berkum795Traiectum1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012886Frank van Berkum819Woerden0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012886Judith Stoef872Traiectum1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012886Günter Grundmann840Amigos para Siempre0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012886Ronald Muskiet854ZTTV1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2011931Holger Natrop875Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011931Sanne van Doorn637TTVN1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011931Günter Grundmann1050Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011931Thomas Krämer805Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011931Angélique van Sluijs756UTTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011931Riet Konst903Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011931Marinka Mittelmeijer921Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2010847Erwin Bakker875Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010847Axel Damen805BSV Mannesmann1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010847Ronald Muskiet886ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010847Sebastian Koch875Norske Skog0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010847Ronald Wrede910TTVM0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010847Uwe Pätzold875SG Caron0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010847John van de Brug788Over 't Net0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2009777Adolf Bildhäuser700BSV Mannesmann0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Maarten Benschop746De Schans1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Jan van de Kuilen648Hilversum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Roy Harbrink875Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Erwin Bakker875Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Günter Grundmann980BSV Mannesmann1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Hubert Frauenkron980BSV Mannesmann0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Karim Zoundri840ZTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Hubert Frauenkron980BSV Mannesmann0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2008889Günter Grundmann980BSV Mannesmann0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008889Uwe Pätzold648SG Caron0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008889Frank Weber420SG Caron1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008889Boban Nicolic732Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008889Ad Steenbrink728Vechtlust1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008889Riet Konst963Brandersstad1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008889Rick Jochems921ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008889Ronald Muskiet977ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008889Gerard Heussen665Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2007840Jaap Groeneweg945Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007840Eckard Ziegler718Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007840Patrick Matthes508Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007840Rick Streng805Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007840Jolanda Verbeek665Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007840Tim van Iersel875Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007840Uwe Pätzold823Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007840Paulo Gokhale963VCS Sleeuwijk1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2007840Jörg Drosten840Amigos para Siempre0-15e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2006798Joerg Drosten875Amigos para siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006798Pim Visscher546DOSC1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006798Rik Ros711Otio1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006798John Kregel826Otio1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006798Ron Wiersma980ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006798Adolf Bildhäuser875Amigos para siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006798Marcel van den Bogert875ZTTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2006798Dion Groenleer613Woerden1-05e klasse (halve finale)
2006798Dirk Hols630The Victory0-15e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2005844Jaap Groeneweg718Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005844Antoni Mets99821-Up0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005844Frank Kregel858Otio0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005844George Gelens683Shot Soest0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005844Johannes Verelst550ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005844Jan Manschot508ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005844Rick Jochems501ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2005844Robbert Mannak683ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2004760Pascal Stroosnijder910ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004760Jac Gijsbers567ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004760Hans de Jong840Otio0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004760Johannes Verelst550ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004760Joost van Iersel658Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004760Jolanda Verbeek560Looping1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004760Uwe Pätzold910SG Wuppertal0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004760Meta van de Brink648Reflex1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004760Rik Ros683Otio1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2004760Hans de Jong840Otio0-15e klasse (halve finale)