Kies een speler:

Persoonlijke historie Martin Houthuizen
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Martin Houthuizen op ranglijst NTTB

Deelnames

20152016201720182019202020212022
ELO-rating:132013641388148014821494
Gemiddelde tegenstand:13961259 132816211486 1568
Score (winst/wedstrijden):2/75/8 7/94/82/7 5/9
Scorepercentage:29%63% 78%50%29% 56%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):13641324 147416211373 1598

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames6
Aantal wedstrijden48
Percentage winst52,1%
Gemiddelde tegenstand1443
Totale TPR1446
Hoogste TPR (jaar)1621 (2019)
Rating sterkste gewonnen1757 | Koen Molewijk | 2019
Rating zwakste verloren1257 | Erik Leenders | 2016

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221494Thomas van Vessem1790SVE0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221494William van Overdam1382HTV0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221494Alwies van der Heijden1485Wilvo TTV Bergeijk1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221494Falco van Os1476HTV1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221494Kevin Zamfir1558Tielse TC1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221494Kasper Marinus1565ZTTV1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221494Feddy Minkes1505Odi Oudega1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221494Kasper Marinus1565ZTTV0-11e klasse (halve finale)
20221494Thomas van Vessem1790SVE0-1Algemene klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201482Thomas van Vessem1628UTTC0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201482Mark Broers1421UTTC0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201482Falco van Os1345HTV1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201482Ronny Vermeer1359UTTC1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201482Nico Blok1488Otio0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201482Bart van der Kallen1696ATC Almere0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201482Henny Pouw1464Otio0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191480Koen Molewijk1757Buitenpost1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191480Timeas Schim van der Loeff1531SVE1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191480Laurens van den Brink1536SVE1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191480Quinten van Dissel1932SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191480Jan Mulder1788SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191480Wouter Bloksma1488SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191480Mark Broers1466UTTC1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20191480Mark Broers1466UTTC0-11e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181388Erik Leenders1302ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181388Andre Snoek1389Bit.nl0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181388Hans Speek1371Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181388Jaap Groeneweg1328Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181388William van Overdam1364HTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181388Norbert Harmanus1338Taverzo1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181388Pim Leenders1279HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181388Pim Leenders1279HTTC1-02e klasse (halve finale)
20181388Erik Leenders1302ZTTV1-02e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161364Annelies Mannak1199Thibats1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161364Sjoerd Schutten1204Quick 201-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161364George Lucardie1364Bijmaat0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161364Maarten Benschop1110De Schans1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161364Peter Hendriksen1351ZTTV0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161364Andre Snoek1315Bit.nl1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161364Erik Leenders1257Team Suid-Afrika0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161364Jan Tuls1268De Schans1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20151320Sander Derkx1477DI Heerenveen0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151320Laurens van den Brink1330Iduna0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151320Stefan van der Lelie1428Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151320Christel Petiet1330Avanti1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151320Nico Blok1432Otio0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151320Bennie Klein Teeselink1432De Toekomst0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20151320Arjan Bakker1341Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)