Kies een speler:

Persoonlijke historie Marijn Docter
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Marijn Docter op ranglijst NTTB

Deelnames

20182019202020212022
ELO-rating:1224121812261174
Gemiddelde tegenstand:121811961225 1146
Score (winst/wedstrijden):5/96/93/7 1/6
Scorepercentage:56%67%43% 17%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):124712831187 971

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames4
Aantal wedstrijden31
Percentage winst48,4%
Gemiddelde tegenstand1199
Totale TPR1196
Hoogste TPR (jaar)1283 (2019)
Rating sterkste gewonnen1340 | Gerben de Radder | 2018
Rating zwakste verloren1036 | Niels in t Veld | 2022

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221174Theo Scholtens1317Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221174Niels in t Veld1036DTS Enschede0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221174Erwin Heijnen1180DI Heerenveen0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221174Harm Rekers1136Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221174Mohammad Hamad1024DTS Enschede1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221174Dave Haagen1181ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201226William van Overdam1292HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201226Ronald Wrede1028HTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201226Mario Lenting1317Otio1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201226Folkert Schuurman1208SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201226Hans Speek1317Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201226Akar van der Heul1234HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201226Peter Hendriksen1176ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191218Peter Hendriksen1355ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191218Folkert Schuurman1213SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191218Willem Horden1129Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191218Erwin Heijnen1248Rotak0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191218Gert-Jan van de Meulen1042DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191218Annelies Mannak1211Thibats1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191218Niels Durenkamp1319SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191218Willem Horden1129Leerdam1-03e klasse (halve finale)
20191218Daphne Tollenaar1115ZTTV1-03e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181224Peter van Hooijdonk1100TTV Best1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181224Gerben de Radder1340Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181224Jaap Groeneweg1328Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181224Michiel Vloemans1275Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181224Henk Wongsodikromo1090HTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181224Erwin Heijnen1291Rotak1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181224Peter Hendriksen1279ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181224Eddie de Goede1107Hilversum1-03e klasse (halve finale)
20181224Folkert Schuurman1148SVE0-13e klasse (finale)