Kies een speler:

Persoonlijke historie Machiel van Hooren
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Machiel van Hooren op ranglijst NTTB

Deelnames

20182019202020212022
ELO-rating:500685738731
Gemiddelde tegenstand:783809799 837
Score (winst/wedstrijden):2/83/94/8 3/9
Scorepercentage:25%33%50% 33%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):651722799 750

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames4
Aantal wedstrijden34
Percentage winst35,3%
Gemiddelde tegenstand808
Totale TPR786
Hoogste TPR (jaar)799 (2020)
Rating sterkste gewonnen1000 | Nico Veldhausz | 2019
Rating zwakste verloren621 | Paul de Jongh | 2019

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2022731Ab Kooijman932Emmeloord0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022731Rick Jochems870ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022731Ronald Muskiet882ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022731Heleen Serier752DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022731Arnold de Groot979SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022731Eva Lamers597DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022731Sandeep Badam938TTVN0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022731Clara van der Meulen698ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022731John van de Brug887Rega0-15e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2020738Job Köbben928ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020738Jasper Vilé981ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020738John van de Brug955Rega0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020738Eva Lamers669DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020738Paul Anceaux958Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020738Werner Gertz555Otc1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020738Clara van der Meulen677ZTTV1-06e klasse (halve finale)
2020738Eva Lamers669DTS Enschede1-06e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2019685Louis Duller950Houten0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019685Martin Verheyen864DVO '830-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019685Silvan Dittmar882ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019685Paul de Jongh621ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019685Werner Gertz811Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019685Marianne van de Laarschot728Otio1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019685Bert Arends804DVO '830-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019685Nico Veldhausz1000DVO '831-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019685Paul de Jongh621ZTTV0-16e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2018500Rick Streng987Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018500Paul de Jongh640ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018500Els de Gans865Emmeloord0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018500Johan Ooms922DI Heerenveen0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018500Werner Gertz500Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018500Eddy Huberts911Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018500Maarten Santema638ZTTV1-06e klasse (halve finale)
2018500Ingrid Gertz797Megacles0-16e klasse (finale)