Kies een speler:

Persoonlijke historie Maarten Santema
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Maarten Santema op ranglijst NTTB

Deelnames

20182019202020212022
ELO-rating:638722804843
Gemiddelde tegenstand:788788820 866
Score (winst/wedstrijden):2/75/103/7 4/9
Scorepercentage:29%50%43% 44%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):676788783 837

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames4
Aantal wedstrijden33
Percentage winst42,4%
Gemiddelde tegenstand816
Totale TPR805
Hoogste TPR (jaar)837 (2022)
Rating sterkste gewonnen882 | Ronald Muskiet | 2022
Rating zwakste verloren500 | Machiel van Hooren | 2018

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2022843Paolo Graziano939DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022843Clara van der Meulen698ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022843Rick Jochems870ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022843Ab Kooijman932Emmeloord0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022843Ronald Muskiet882ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022843Arnold de Groot979SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022843Reinhardt Mulder678Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022843Sandeep Badam938TTVN0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022843Ronald Muskiet882ZTTV0-15e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2020804Gerard Heussen929Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020804Eva Lamers669DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020804Louis Duller958HTTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020804Clara van der Meulen677ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020804Federico Rossi938DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020804Heleen Serier701DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020804Ingrid Gertz871Otc0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2019722Ronald Muskiet965ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019722Werner Gertz811Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019722Gilbert Dix822Otio0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019722Martin Verheyen864DVO '830-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019722Bert Arends804DVO '831-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019722Reinhardt Mulder717Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019722Ingrid Gertz830Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019722Marianne van de Laarschot728Otio1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019722Reinhardt Mulder717Tafeltennis Zwolle1-06e klasse (halve finale)
2019722Paul de Jongh621ZTTV0-16e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2018638Werner Gertz500Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018638Jurgen de Boer892Shot Soest0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018638Ingrid Gertz797Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018638Eddy Huberts911Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018638John van de Brug937REGA0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018638Gerard Heussen982Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018638Machiel van Hooren500ZTTV0-16e klasse (halve finale)