Kies een speler:

Persoonlijke historie Kasper Marinus
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Kasper Marinus op ranglijst NTTB

Deelnames

2019202020212022
ELO-rating:133313641565
Gemiddelde tegenstand:12771468 1574
Score (winst/wedstrijden):6/85/9 6/9
Scorepercentage:75%56% 67%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):14081497 1662

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames3
Aantal wedstrijden26
Percentage winst65,4%
Gemiddelde tegenstand1446
Totale TPR1469
Hoogste TPR (jaar)1662 (2022)
Rating sterkste gewonnen1698 | Rens Boer | 2022
Rating zwakste verloren1278 | Ellin Nootebos | 2019

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221565Coco Antonissen1396Treffers1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221565Rens Boer1698ZTTV1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221565Thomas van Vessem1790SVE0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221565Eelke Cramer1560Idefix1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221565Sander Derkx1585DI Heerenveen1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221565Martin Houthuizen1494UTTC0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221565Stefan van der Lelie1590Tafeltennis Zwolle0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221565Martin Houthuizen1494UTTC1-01e klasse (halve finale)
20221565Eelke Cramer1560Idefix1-01e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201364Ronny Vermeer1359UTTC1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201364Laurens van den Brink1622Elan1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201364Mark Broers1421UTTC0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201364Sander Derkx1618DI Heerenveen0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201364Henny Pouw1464Otio0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201364Falco van Os1345HTV1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201364Nico Blok1488Otio0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20201364Jurian Broers1408UTTC1-01e klasse (halve finale)
20201364Nico Blok1488Otio1-01e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191333Bertil de Haan1192DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191333Niels Durenkamp1319SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191333Jan Peter Leentfaar1296DHC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191333Folkert Schuurman1213SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191333Ellin Nootebos1278ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191333Hans Speek1333Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191333Jacob ten Have1305SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191333Ellin Nootebos1278ZTTV0-12e klasse (halve finale)