Kies een speler:

Persoonlijke historie John van de Brug
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

John van de Brug op ranglijst NTTB

Deelnames

20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:777788728795777880934937988955887
Gemiddelde tegenstand:709760 643707632 854907935972869 801
Score (winst/wedstrijden):4/86/9 2/63/74/10 5/84/86/93/63/7 7/10
Scorepercentage:50%67% 33%43%40% 63%50%67%50%43% 70%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):709785 618697617 9209071022972831 906

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames11
Aantal wedstrijden88
Percentage winst53,4%
Gemiddelde tegenstand796
Totale TPR801
Hoogste TPR (jaar)1022 (2018)
Rating sterkste gewonnen1076 | Paul Anceaux | 2018
Rating zwakste verloren483 | Katherine Huiskamp | 2012

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2022887Reinhardt Mulder678Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022887Heleen Serier752DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022887Ab Kooijman932Emmeloord0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022887Paul Anceaux926Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022887Clara van der Meulen698ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022887Paolo Graziano939DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022887Eva Lamers597DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022887Rick Jochems870ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022887Machiel van Hooren731ZTTV1-05e klasse (halve finale)
2022887Ronald Muskiet882ZTTV1-05e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2020955Herman Logtenberg994Vined0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020955Paul de Jongh804ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020955Eva Lamers669DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020955Machiel van Hooren738ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020955Jasper Vilé981ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020955Federico Rossi938DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020955Paul Anceaux958Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2019988Bert Arends804DVO '831-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019988Paul Anceaux994Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019988Jan Arends1007DVO '830-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019988Arnold de Groot1009SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019988Ab Kooijman985Emmeloord1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019988Bart van den Akker1035ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2018937Bart van den Akker1029ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018937Eddy Huberts911Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018937Frank Vonk1063Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018937Thijs van Berkel1070ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018937Maarten Santema638ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018937Paul Anceaux1076Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018937Remco Ruiter1000Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018937Silvan Dittmar765ZTTV1-05e klasse (halve finale)
2018937Rick Jochems861ZTTV1-05e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2017934Evelien Alberda593SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017934Rick Streng985Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017934Gerard Heussen951Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017934Jasper Diekerhof1047Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017934Arnold de Groot983SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017934Remco Ruiter893Hilversum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017934Daphne Tollenaar900ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017934Henry Wilson900The Victory0-15e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2016880Heleen Serier694DTS Enschede1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016880Rick Jochems938ZTTV1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016880Johan Ooms935DI Heerenveen0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016880Robert Wesdijk768ZTTV1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016880Bart van den Akker900ZTTV0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016880Jelle Bijsterbosch850ZTTV1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016880Eddy Huberts900PEC Zwolle1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016880Daphne Tollenaar850ZTTV0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2014777Gerrit Buitenhuis522Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014777Thirsa Spijkerman774Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014777Folkert Schuurman760SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014777Charlaine Veneman630Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014777René Vleeshouwers490TTV Weert 880-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014777Wael Khorami371ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014777Katherine Huiskamp767Good Luck0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014777Els Buitenhuis438Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014777Jasper Vilé651ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014777Louis Duller917ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2013795Frits Poppen980HTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013795Henry Aalders592SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013795Arnold van der Sligte770Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013795Marianne van de Laarschot560Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013795Duco Lieste704Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013795Jasper Vilé620ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2013795Louis Duller725ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2012728Katherine Huiskamp483Good Luck0-15e klasse & 6e klasse (Poule)
2012728Arnold van der Sligte627Tafeltennis Zwolle0-15e klasse & 6e klasse (Poule)
2012728Alannah de Roos700Traiectum0-15e klasse & 6e klasse (Poule)
2012728Susanne van Berkum560Traiectum1-05e klasse & 6e klasse (Poule)
2012728Riet Konst746Amigos para Siempre1-05e klasse & 6e klasse (Poule)
2012728Eddie de Goede742ZTTV0-15e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2010788Pieter Hagebout840Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788Waël Khorami473ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788Jolanda Verbeek718SG Caron1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788Uwe Pätzold875SG Caron0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788Ronald Muskiet886ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788Jac Gijsbers574ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788Paul Anceaux847Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010788Rick Jochems788ZTTV1-05e klasse (halve finale)
2010788Maarten Benschop840De Schans1-05e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2009777Gilbert Dix700Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Axel Damen613BSV Mannesmann1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Karim Zoundri840ZTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Chiara van Pinxteren518DOSC1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Rick Jochems833ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Roy Harbrink875Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Marianne van de Laarschot452Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2009777Kees Nieuwstraten840Alexandria 661-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)