Kies een speler:

Persoonlijke historie Jan Peter Leentfaar
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Jan Peter Leentfaar op ranglijst NTTB

Deelnames

2019202020212022
ELO-rating:129613401308
Gemiddelde tegenstand:12131160 1220
Score (winst/wedstrijden):4/72/7 3/7
Scorepercentage:57%29% 43%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):12501048 1183

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames3
Aantal wedstrijden21
Percentage winst42,9%
Gemiddelde tegenstand1198
Totale TPR1187
Hoogste TPR (jaar)1250 (2019)
Rating sterkste gewonnen1301 | Gerben de Radder | 2022
Rating zwakste verloren1115 | Konstantinos Askitidis | 2020

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221308Danique Vukman1091Tielse TC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221308Ronny Vermeer1345UTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221308Gerben de Radder1301Overhees Soest1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221308Folkert Schuurman1215SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221308Walter Akkermans1273SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221308Harm Rekers1136Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221308Erwin Heijnen1180DI Heerenveen0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201340Jasper Olde Agterhuis1257DVO '830-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201340Bram Lieven1151DTS Enschede0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201340Annelies Mannak1257Thibats0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201340Konstantinos Askitidis1115Traiectum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201340Eddie de Goede1024Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201340Jan Braat1128SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201340Harm Rekers1190Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191296Frank Vonk1096Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191296Mario Lenting1282HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191296Kasper Marinus1333ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191296Rene van Dijken1046DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191296Harm Rekers1166Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191296Folkert Schuurman1213SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191296Henny Pouw1354Otio0-12e klasse & 3e klasse (Poule)