Kies een speler:

Persoonlijke historie Holger Natrop
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Deelnames

2008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
ELO-rating:700508875
Gemiddelde tegenstand:655 709809            
Score (winst/wedstrijden):4/9 7/95/9            
Scorepercentage:44% 78%56%            
Toernooi-prestatie-rating (TPR):646 750817            

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames3
Aantal wedstrijden27
Percentage winst59,3%
Gemiddelde tegenstand724
Totale TPR738
Hoogste TPR (jaar)817 (2011)
Rating sterkste gewonnen931 | Paul Anceaux | 2011
Rating zwakste verloren648 | Gilbert Dix | 2008

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2011875Paul Anceaux931Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011875Angélique van Sluijs756UTTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011875Riet Konst903Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011875Rudy Richardson875ATC Almere0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011875Thomas Krämer805Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011875Eddy Huberts697Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011875Ernst Huygens753ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2011875Angélique van Sluijs756UTTC1-05e klasse (halve finale)
2011875Thomas Krämer805Amigos para Siempre0-15e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2010508Thomas van Hecke718MTTV Meerkerk1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010508Klaus Ilgner875Norske Skog1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010508Karim Zoundri805ZTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010508Gerrit Kuip718Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010508Sanne van Doorn455TTVN1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010508Sebastian Koch875Norske Skog0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010508Jan Tuls910De Schans1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2010508Oscar Béthe567Over 't Net1-06e klasse (halve finale)
2010508Sanne van Doorn455TTVN1-06e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2008700Dennis Goedegebuure777Vechtlust0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008700Ronald Muskiet977ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008700Jolanda Verbeek560SG Caron1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008700Gilbert Dix648Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008700Eckard Ziegler648BSV Mannesmann0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008700Jan Manschot683ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008700Jac Gijsbers532ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008700Hans Klocke648BSV Mannesmann0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2008700Frank Weber420SG Caron1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)