Kies een speler:

Persoonlijke historie Heleen Serier
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Heleen Serier op ranglijst NTTB

Deelnames

201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:445623694693701752
Gemiddelde tegenstand:608674693846  825 768
Score (winst/wedstrijden):4/103/82/70/7  2/7 5/10
Scorepercentage:40%38%29%0%  29% 50%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):593655580584  713 768

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames6
Aantal wedstrijden49
Percentage winst32,7%
Gemiddelde tegenstand729
Totale TPR703
Hoogste TPR (jaar)768 (2022)
Rating sterkste gewonnen958 | Louis Duller | 2020
Rating zwakste verloren490 | René Vleeshouwers | 2014

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2022752Sandeep Badam938TTVN0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022752John van de Brug887Rega0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022752Reinhardt Mulder678Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022752Machiel van Hooren731ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022752Eva Lamers597DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022752Paul Anceaux926Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022752Clara van der Meulen698ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022752Ab Kooijman932Emmeloord0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022752Eva Lamers597DTS Enschede1-06e klasse (halve finale)
2022752Clara van der Meulen698ZTTV1-06e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2020701Ronald Muskiet914ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020701Nicolas Miche940DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020701Werner Gertz555Otc1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020701Federico Rossi938DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020701Maarten Santema804ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020701Louis Duller958HTTC1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020701Eva Lamers669DTS Enschede0-16e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2017693Gerard Heussen951Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017693Gebro Cicek775DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017693Jasper Vilé849ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017693Remco Ruiter893Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017693Eddy Huberts946Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017693Saskia de Jong685DTTC '780-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017693Rick Jochems823ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2016694John van de Brug880Rega0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016694René Vleeshouwers662Weert0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016694Rick Jochems938ZTTV0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016694Wouter Berkhout450Traiectum1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016694Patrick Houben700Weert0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016694Jan Uijlenbroek800Weert0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016694Wael Khorami420ZTTV1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2015623Berber Heerschop882Traiectum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015623Günter Grundmann910Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015623Wouter Berkhout280Traiectum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015623Liselot van Schie585HTTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015623Marianne van de Laarschot588Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015623Paul Anceaux956Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015623Geert Koops420Traiectum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015623Jelle Bijsterbosch770ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2014445Katherine Huiskamp767Good Luck0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014445Folkert Schuurman760SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014445Els Buitenhuis438Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014445Jurgen De Boer686ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014445Jan Braat693SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014445Robert Wesdijk427ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014445René Vleeshouwers490TTV Weert 880-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014445Wael Khorami371ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014445Gilbert Dix928Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014445Gerrit Buitenhuis522Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)