Kies een speler:

Persoonlijke historie Harm Rekers
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Harm Rekers op ranglijst NTTB

Deelnames

20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:119010471103122912991172116611901136
Gemiddelde tegenstand:11761089 991 1211 11611208 11641101 1142
Score (winst/wedstrijden):2/83/8 3/7 4/11 3/82/7 3/71/7 4/8
Scorepercentage:25%38% 43% 36% 38%29% 43%14% 50%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):11391070 981 1190 10961095 1126914 1142

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames9
Aantal wedstrijden71
Percentage winst35,2%
Gemiddelde tegenstand1142
Totale TPR1120
Hoogste TPR (jaar)1190 (2014)
Rating sterkste gewonnen1351 | Dennis Strauß | 2014
Rating zwakste verloren991 | Maarten Benschop | 2012

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221136Hans Speek1316Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221136Frank Vonk1025Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221136Dave Haagen1181ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221136Niels in t Veld1036DTS Enschede1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221136Marijn Docter1174Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221136Jan Peter Leentfaar1308DHC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221136Bart van den Akker1049ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221136Bart van den Akker1049ZTTV0-13e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201190Bart van den Akker1090ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201190Henk Wongsodikromo1048HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201190Konstantinos Askitidis1115Traiectum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201190Mohammad Hamad1051DTS Enschede1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201190Arnold de Groot1033SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201190Sylvan Dittmar1033ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201190Jan Peter Leentfaar1340DHC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191166Niels Durenkamp1319SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191166Annelies Mannak1211Thibats0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191166Thijs van Berkel1064ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191166Frank Vonk1096Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191166Jan Peter Leentfaar1296DHC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191166Rene van Dijken1046DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191166Daphne Tollenaar1115ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171172Sjoerd Schutten1257Quick '200-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171172Norbert Harmanus1317Taverzo0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171172Johan Bollebakker1084-1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171172Berber Heerschop1224SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171172Laura Daatzelaar1199SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171172Erwin Bakker1180Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171172Erwin Heijnen1194Rotak0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161299Maarten Benschop1110De Schans0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161299Erik Leenders1257Team Suid-Afrika0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161299Erwin Heijnen1268Rotav1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161299Willem Horden1237Team Suid-Afrika0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161299Arnold de Groot1021SVE0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161299Frank Vonk1100TTZwolle1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161299Erwin Bakker1164PEC Zwolle0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161299Folkert Schuurman1133SVE1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20141229Maarten Benschop1071De Schans1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141229Dennis Strauß1351Amigos para Siempre1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141229George Oudt1355De Toekomst0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141229Dennis Marinus1299Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141229Erwin Bakker921Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141229Rens Boer1477ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141229Wim Bloemer1141Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141229James Geraerts1197TTV Renata0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141229Erik Leenders1194ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141229Coco Antonissen1120ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141229Pim Leenders1190ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20121103Thomas Krämer875BSV Mannesmann1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121103Dion Groenleer1190Woerden0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
20121103Sascha Kwakernaak935Traiectum1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121103Willem Horden1075Leerdam0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
20121103Maarten Benschop991De Schans0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
20121103Jörg Drosten875BSV Mannesmann1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
20121103Hans Mulder998ZTTV0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20101047Daniël Muilwijk1120ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101047Mario van Leijen1120Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101047Jaap Groeneweg1120Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101047Rens Boer1050ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101047Jelle Ypma1015Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101047Martijn Verheijen1159ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101047Antoni Mets112021-Up0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101047Frank Vonk1008Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20091190Dave Haagen1225ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091190Johan Verhoeve1383Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091190Antoni Mets112021-Up0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091190Frank Vonk991Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091190Hans Mulder1190ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091190André Süsselbeck1225BSV Mannesmann0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091190King Keung Tau1131ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091190Arjan Bakker1145Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)