Kies een speler:

Persoonlijke historie Hans Speek
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Hans Speek op ranglijst NTTB

Deelnames

201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:137912881358138212981371133313171316
Gemiddelde tegenstand:12741395 1284 14691273130612711158 1194
Score (winst/wedstrijden):4/83/7 5/11 2/75/74/74/74/7 4/7
Scorepercentage:50%43% 45% 29%71%57%57%57% 57%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):12741384 1277 13571386134313091195 1231

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames9
Aantal wedstrijden68
Percentage winst51,5%
Gemiddelde tegenstand1291
Totale TPR1293
Hoogste TPR (jaar)1386 (2017)
Rating sterkste gewonnen1425 | Andre Snoek | 2012
Rating zwakste verloren1068 | Tim Becx | 2011

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221316Harm Rekers1136Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221316Folkert Schuurman1215SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221316Theo Scholtens1317Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221316Walter Akkermans1273SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221316Bart van den Akker1049ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221316Gerben de Radder1301Overhees Soest0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221316Sandeep Paul1064SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201317Akar van der Heul1234HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201317Frank Vonk1077Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201317Arnold de Groot1033SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201317Ronald Wrede1028HTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201317Marijn Docter1226Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201317Annelies Mannak1257Thibats0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201317Theo Scholtens1248Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191333Annelies Mannak1211Thibats1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191333Erwin Heijnen1248Rotak1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191333Peter Hendriksen1355ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191333Daphne Tollenaar1115ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191333Henny Pouw1354Otio0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191333Kasper Marinus1333ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191333Mario Lenting1282HTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181371Erwin Heijnen1291Rotak1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181371Folkert Schuurman1148SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181371Martin Houthuizen1388UTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181371Andre Snoek1389Bit.nl0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181371Theo Scholtens1259Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181371Erik Leenders1302ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181371William van Overdam1364HTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171298Erwin Bakker1180Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171298Jaap Groeneweg1254Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171298Jasper Olde Agterhuis1221DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171298Erik Leenders1316ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171298Niels Durenkamp1366SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171298Arjan Bakker1308Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171298Joost van Iersel1268Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161382Mark Makkink1523Woerden0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161382Floris Zur Muhlen1500ZTTV0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161382Nico Blok1372Otio1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161382Tim Gras1490SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161382Timeas Schim van der Loeff1499SVE0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161382Stefan van der Lelie1514Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20161382Arjan Bakker1387Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20141358Wim Bloemer1141Die Meede1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141358Akar van der Heul1288HTTC0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141358Dennis Strauß1351Amigos para Siempre1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141358Stefan van der Lelie1442Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141358Tilo Wendland1330Amigos para Siempre0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141358Coco Antonissen1120ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141358Mario Van Leijen1127Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141358Rens Boer1477ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141358Dennis Marinus1299Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141358Erik Leenders1194ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141358George Oudt1355De Toekomst0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20121288Maarten Versloot1540De Schans0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121288Andre Snoek1425TTCL1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121288Arthur Dukker1495Phoenix0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121288Robbert Mannak1306Phoenix0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121288Aura Warners1495UTTC0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121288Arjan Bakker1222Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121288Joost van Iersel1281Woerden1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111379René van Dijk1565Taveba0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111379Johan Mastbroek1092UTTC1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111379Peter Hendriksen1386ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111379Wim Bloemer1229Die Meede1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111379Jan Willem van Asch1253ATC Almere0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111379Tim Becx1068ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111379Dion Groenleer1232Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111379Jeroen Kamp1365TTCL0-11e klasse (halve finale)