Kies een speler:

Persoonlijke historie Frank Vonk
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Frank Vonk op ranglijst NTTB

Deelnames

20092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:991100896397397390311001063109610771025
Gemiddelde tegenstand:111811121051967 7838481140 97811721097 1100
Score (winst/wedstrijden):0/72/80/63/7 8/125/92/8 4/71/61/7 0/6
Scorepercentage:0%25%0%43% 67%56%25% 57%17%14% 0%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):10431075976956 8088561009 1016997909 838

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames11
Aantal wedstrijden83
Percentage winst31,3%
Gemiddelde tegenstand1013
Totale TPR985
Hoogste TPR (jaar)1075 (2010)
Rating sterkste gewonnen1120 | Mario van Leijen | 2010
Rating zwakste verloren693 | Rick Jochems | 2014

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221025Nuas Yunnos1250Buitenpost0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221025Harm Rekers1136Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221025Mohammad Hamad1024DTS Enschede0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221025Sandeep Paul1064SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221025Danique Vukman1091Tielse TC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221025Niels in t Veld1036DTS Enschede0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201077Peter Hendriksen1176ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201077Hans Speek1317Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201077Ronald Wrede1028HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201077Sylvan Dittmar1033ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201077Mohammad Hamad1051DTS Enschede1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201077Henk Wongsodikromo1048HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201077Eddie de Goede1024Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191096Jan Peter Leentfaar1296DHC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191096Rene van Dijken1046DVO '830-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191096Harm Rekers1166Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191096Willem Horden1129Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191096Erik Leenders1299ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191096Eddie de Goede1093Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181063Arnold de Groot969SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181063Thijs van Berkel1070ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181063John van de Brug937REGA1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181063Silvan Dittmar765ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181063Paul Anceaux1076Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181063Bart van den Akker1029ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181063Ronald Muskiet1003ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161100Jan Tuls1268De Schans0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161100Jan Braat1048SVE0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161100Eddie de Goede1038ZTTV1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161100Ronald Muskiet1034ZTTV0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161100Erwin Heijnen1268Rotav0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161100Harm Rekers1299Tafeltennis Zwolle0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161100Paul Anceaux1056Leerdam1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161100Joost de Kleijn1108DI Heerenveen0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2015903Katherine Huiskamp767Good Luck1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015903Rick Jochems788ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015903Christiaan Baks889VTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015903Judith Stoef858Traiectum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015903Bart van den Akker840ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015903Johan Ooms805DI Heerenveen0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015903Leon Hoekstra893ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015903Berber Heerschop882Traiectum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015903Günter Grundmann910Amigos para Siempre0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2014973Rick Jochems693ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Monique Oosterhof630DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Jurgen De Boer686ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Gilbert Dix928Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Ronald Muskiet973ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Gerard Heussen840Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Günter Grundmann875Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973René Vleeshouwers490TTV Weert 881-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Folkert Schuurman760SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Mario Rentsch875Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Bart van den Akker770ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014973Mario Rentsch875Amigos para Siempre0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2012973Frank van Berkum819Woerden1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012973Jaap Groeneweg1155Woerden0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012973Jörg Drosten875BSV Mannesmann0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012973Rick Jochems956ZTTV1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012973Günter Grundmann840Amigos para Siempre0-13e klasse & 4e klasse (Poule)
2012973Anita Hanegraaf935UTTC1-03e klasse & 4e klasse (Poule)
2012973Aad Hofland1190Alexandria 660-13e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2011963Clemens Aarendonk1110UTTC0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2011963Maarten Benschop1061De Schans0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2011963Erwin Bakker889Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2011963Pim Leenders1190ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2011963Theo Scholtens1145Leerdam0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2011963Gilbert Dix910Amigos para Siempre0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20101008Annelies Mannak1050ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101008Roelof Buschgens1278Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101008Antoni Mets112021-Up0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101008André Snoek1218TTCL0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101008Laura van Zijtveld1050ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101008Mario van Leijen1120Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101008Jelle Ypma1015Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20101008Harm Rekers1047Wijhe0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2009991Annelies Mannak1015ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2009991Jaap Groeneweg1022Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2009991Hans Mulder1190ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2009991Harm Rekers1190Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2009991Arjan Bakker1145Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2009991Johan Mastbroek1096UTTC0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
2009991Martijn Verheijen1166ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)