Kies een speler:

Persoonlijke historie Folkert Schuurman
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Folkert Schuurman op ranglijst NTTB

Deelnames

201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:760113311201148121312081215
Gemiddelde tegenstand:730 11901227122012121149 1262
Score (winst/wedstrijden):8/13 3/84/85/93/73/7 4/7
Scorepercentage:62% 38%50%56%43%43% 57%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):747 11241227124911751112 1299

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames7
Aantal wedstrijden59
Percentage winst50,8%
Gemiddelde tegenstand1104
Totale TPR1106
Hoogste TPR (jaar)1299 (2022)
Rating sterkste gewonnen1317 | Theo Scholtens | 2022
Rating zwakste verloren767 | Katherine Huiskamp | 2014

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221215Mohammad Hamad1024DTS Enschede1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221215Hans Speek1316Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221215Nuas Yunnos1250Buitenpost1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221215Jan Peter Leentfaar1308DHC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221215Theo Scholtens1317Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221215Ronny Vermeer1345UTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221215Walter Akkermans1273SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201208Konstantinos Askitidis1115Traiectum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201208Bart van den Akker1090ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201208Akar van der Heul1234HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201208Marijn Docter1226Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201208Bram Lieven1151DTS Enschede0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201208Peter Hendriksen1176ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201208Mohammad Hamad1051DTS Enschede1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191213Henny Pouw1354Otio0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191213Marijn Docter1218Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191213Gert-Jan van de Meulen1042DVO '831-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191213Kasper Marinus1333ZTTV0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191213Daphne Tollenaar1115ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20191213Jan Peter Leentfaar1296DHC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20191213Willem Horden1129Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181148Mario Lenting1298HTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181148Hans Speek1371Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181148Theo Scholtens1259Leerdam0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181148Henk Wongsodikromo1090HTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181148Maarten Benschop1081De Schans1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20181148Michiel Vloemans1275Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181148Erwin Heijnen1291Rotak0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20181148Henk Wongsodikromo1090HTTC1-03e klasse (halve finale)
20181148Marijn Docter1224Vined1-03e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171120Joost van Iersel1268Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171120Erwin Bakker1180Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171120Annelies Mannak1188Thibats1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171120Laura Daatzelaar1199SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171120Sjoerd Schutten1257Quick '201-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171120Kees van Doorn1228Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171120Arjan Bakker1308Tafeltennis Zwolle0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171120Annelies Mannak1188Thibats0-13e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161133Andre Snoek1315Bit.nl0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161133Arnold de Groot1021SVE1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161133Markus Göttfert1350Sterkrade-Nord 1920/250-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161133Eddie de Goede1038ZTTV1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161133Sjoerd Schutten1204Quick 200-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161133Paul Anceaux1056Leerdam1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161133Willem Horden1237Team Suid-Afrika0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161133Harm Rekers1299Tafeltennis Zwolle0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2014760Ronald Muskiet973ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014760Heleen Serier445DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014760John van de Brug777Rega1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014760Paul Anceaux882Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014760Robert Wesdijk427ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014760Gilbert Dix928Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014760Thirsa Spijkerman774Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014760Gerard Heussen840Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014760Frank Vonk973Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014760René Vleeshouwers490TTV Weert 881-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014760Henry Aalders518SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014760Rick Jochems693ZTTV1-05e klasse (halve finale)
2014760Katherine Huiskamp767Good Luck0-15e klasse (finale)