Kies een speler:

Persoonlijke historie Eva Lamers
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Eva Lamers op ranglijst NTTB

Deelnames

2016201720182019202020212022
ELO-rating:668558669597
Gemiddelde tegenstand:721818  747 799
Score (winst/wedstrijden):2/72/7  2/8 0/9
Scorepercentage:29%29%  25% 0%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):608705  615 536

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames4
Aantal wedstrijden31
Percentage winst19,4%
Gemiddelde tegenstand772
Totale TPR726
Hoogste TPR (jaar)705 (2017)
Rating sterkste gewonnen823 | Rick Jochems | 2017
Rating zwakste verloren593 | Evelien Alberda | 2017

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2022597Ronald Muskiet882ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022597Reinhardt Mulder678Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022597Clara van der Meulen698ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022597Rick Jochems870ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022597Heleen Serier752DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022597Machiel van Hooren731ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022597John van de Brug887Rega0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022597Paolo Graziano939DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022597Heleen Serier752DTS Enschede0-16e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2020669Paul de Jongh804ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020669Maarten Santema804ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020669John van de Brug955Rega0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020669Machiel van Hooren738ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020669Werner Gertz555Otc1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020669Clara van der Meulen677ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020669Heleen Serier701DTS Enschede1-06e klasse (halve finale)
2020669Machiel van Hooren738ZTTV0-16e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2017558Daphne Tollenaar900ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017558Rick Jochems823ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017558Johan Ooms895DI Heerenveen0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017558Wilfred Wewer964Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017558Evelien Alberda593SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017558Gebro Cicek775DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017558Gebro Cicek775DTS Enschede0-16e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2016668Gerard Heussen864Megacles0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016668Liselot van Schie765HTTC0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016668Wouter Berkhout450Traiectum1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016668Jorn Hoonhoud909HTTC0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016668Wael Khorami420ZTTV1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016668Rick Jochems938ZTTV0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016668Patrick Houben700Weert0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)