Kies een speler:

Persoonlijke historie Dave Haagen
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Dave Haagen op ranglijst NTTB

Deelnames

2004200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:1288133711691225125012501181
Gemiddelde tegenstand:13071261 1156 1337 1185 1225        1159
Score (winst/wedstrijden):8/123/8 5/9 5/9 2/7 5/8        5/9
Scorepercentage:67%38% 56% 56% 29% 63%        56%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):13321242 1165 1346 1153 1244        1188

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames7
Aantal wedstrijden62
Percentage winst53,2%
Gemiddelde tegenstand1238
Totale TPR1242
Hoogste TPR (jaar)1346 (2009)
Rating sterkste gewonnen1638 | Edwin Draijer | 2009
Rating zwakste verloren1005 | Annelies Mannak | 2011

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221181Ronny Vermeer1345UTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221181Danique Vukman1091Tielse TC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221181Harm Rekers1136Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221181Sandeep Paul1064SVE1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221181Gerben de Radder1301Overhees Soest0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221181Erwin Heijnen1180DI Heerenveen0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221181Marijn Docter1174Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221181Danique Vukman1091Tielse TC1-03e klasse (halve finale)
20221181Bart van den Akker1049ZTTV1-03e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20131250Berry van Veen1134Vitac1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131250Thijs van Berkel1218Phoenix0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131250Peter Hendriksen1250ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131250Pieter Haakma1299Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131250Roman Zlobko1225Amigos para Siempre1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131250Marcel Grunow1225Amigos para Siempre1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131250Achim Korioth1225Amigos para Siempre1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131250Achim Korioth1225Amigos para Siempre0-12e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111250Pim Leenders1190ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111250Peter Hendriksen1386ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111250Dion Groenleer1232Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111250Jan Willem van Asch1253ATC Almere0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111250Tim Becx1068ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111250Timeas Schim van der Loeff1159ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111250Annelies Mannak1005ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20091225Harm Rekers1190Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091225Edwin Draijer1638Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091225Dion Groenleer1075Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091225René van Dijk1523Tablo0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091225Jeroen Kamp1330TTCL1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091225Mark Makkink1435Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091225Johan Verhoeve1383Die Meede0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091225Joost van Iersel1078Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20091225Johan Verhoeve1383Die Meede0-12e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20071169Andre Snoek1131TTCL1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071169Peter Hendriksen1404ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071169Johan Mastbroek1131UTTC0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071169Günter Grundmann998Amigos para Siempre1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071169Jörg Jaudas1120Amigos para Siempre0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071169King Keung Tau1050ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071169Tim Becx1155ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071169Dennis Marinus1288SVE1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20071169Andre Snoek1131TTCL0-12e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20051337Gerrit Leeflang1190Shot Soest1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051337Markus Pitsch1348Amigos para siempre0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051337Joey Tetelepta1313Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051337Willem Horden1068Leerdam1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051337Niek v. Kreyl1166ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051337Peter Hendriksen1428ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051337Edwin Draijer1523Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20051337Norbert Harmanus1050Hyperion0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20041288Henny Pouw1435Otio0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041288Karl-Heinz Gildemeier1103BSG Muelheim1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041288Frans Rorijs1162VTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041288Günter Grundmann1085BSG Duisburg1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041288Peter Hendriksen1407ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041288Alwies van der Heijden1428ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041288Markus Pitsch1365SG Wuppertal0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041288Mark Makkink1348Woerden1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041288Niek v. Kreyl1110ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20041288Peter Hendriksen1407ZTTV0-1Algemene klasse (halve finale)
20041288Alwies van der Heijden1428ZTTV1-01e klasse (halve finale)
20041288Peter Hendriksen1407ZTTV1-01e klasse (finale)