Kies een speler:

Persoonlijke historie Coco Antonissen
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Coco Antonissen op ranglijst NTTB

Deelnames

201120122013201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:111712881243112013551396
Gemiddelde tegenstand:1185136812001205  1297    1478
Score (winst/wedstrijden):1/64/74/75/12  7/9    3/7
Scorepercentage:17%57%57%42%  78%    43%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):1135137912111192  1442    1441

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames6
Aantal wedstrijden48
Percentage winst50%
Gemiddelde tegenstand1282
Totale TPR1282
Hoogste TPR (jaar)1442 (2017)
Rating sterkste gewonnen1476 | Falco van Os | 2022
Rating zwakste verloren1050 | Norbert Harmanus | 2011

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221396Kasper Marinus1565ZTTV0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221396Alwies van der Heijden1485Wilvo TTV Bergeijk0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221396Tim Becx1359SVE1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221396Roelof Buschgens1400Tafeltennis Zwolle1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221396Falco van Os1476HTV1-0Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221396Feddy Minkes1505Odi Oudega0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
20221396Kevin Zamfir1558Tielse TC0-1Hoofdklasse & 1e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20171355Peter Hendriksen1228ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171355Arjan Bakker1308Tafeltennis Zwolle1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171355Joost van Iersel1268Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171355Jaap Groeneweg1254Woerden1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171355Norbert Harmanus1317Taverzo1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171355Niels Durenkamp1366SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20171355Kees van Doorn1228Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20171355Niels Durenkamp1366SVE1-02e klasse (halve finale)
20171355Peter van de Leur1334Phoenix1-02e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20141120Dennis Marinus1299Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141120Jan Tuls1155De Schans1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141120Mario Van Leijen1127Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141120Wiliam van Overdam1145HTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141120Pim Leenders1190ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141120Hans Speek1358Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141120Erik Leenders1194ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141120Dennis Strauß1351Amigos para Siempre0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141120James Geraerts1197TTV Renata0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141120Harm Rekers1229Tafeltennis Zwolle1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141120Maarten Benschop1071De Schans1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20141120Wim Bloemer1141Die Meede0-13e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20131243Pieter van Dijk1110Leerdam1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131243Leon Hoekstra1015ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131243Pieter Haakma1299Woerden0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131243Mario Lenting1204HTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20131243Marcel Grunow1225Amigos para Siempre0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131243Jeroen van den Berg1330Gispen0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20131243Thijs van Berkel1218Phoenix1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20121288Quinten van Dissel1673Huizen0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121288Joost van Iersel1281Woerden1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121288Jurian Broers1320UTTC1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121288Stefan van der Lelie1456Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121288Pieter Frank van der Kamp1278Phoenix0-1Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121288Thijs van Berkel1264ZTTV1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
20121288Robbert Mannak1306Phoenix1-0Topklasse, 1e klasse & 2e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20111117Norbert Harmanus1050Taverzo0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111117Stefan van der Lelie1414Tafeltennis Zwolle0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111117Joost van Iersel1271Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111117Dion Groenleer1232Woerden0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111117Ron Wrede900TTVM1-0Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)
20111117Rens Boer1243ZTTV0-1Topklasse, 1e klasse, 2e klasse & 3e klasse (Poule)