Kies een speler:

Persoonlijke historie Clara van der Meulen
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Clara van der Meulen op ranglijst NTTB

Deelnames

202020212022
ELO-rating:677698
Gemiddelde tegenstand:790 771
Score (winst/wedstrijden):2/7 3/10
Scorepercentage:29% 30%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):678 666

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames2
Aantal wedstrijden17
Percentage winst29,4%
Gemiddelde tegenstand779
Totale TPR748
Hoogste TPR (jaar)678 (2020)
Rating sterkste gewonnen731 | Machiel van Hooren | 2022
Rating zwakste verloren678 | Reinhardt Mulder | 2022

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2022698Paul Anceaux926Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022698Maarten Santema843ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022698Eva Lamers597DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022698Reinhardt Mulder678Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022698John van de Brug887Rega0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022698Rick Jochems870ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022698Heleen Serier752DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022698Machiel van Hooren731ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022698Reinhardt Mulder678Tafeltennis Zwolle1-06e klasse (halve finale)
2022698Heleen Serier752DTS Enschede0-16e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2020677Ingrid Gertz871Otc0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020677Federico Rossi938DTS Enschede0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020677Maarten Santema804ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020677Werner Gertz555Otc1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020677Louis Duller958HTTC0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020677Eva Lamers669DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020677Machiel van Hooren738ZTTV0-16e klasse (halve finale)