Kies een speler:

Persoonlijke historie Bart van den Akker
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Bart van den Akker op ranglijst NTTB

Deelnames

201420152016201720182019202020212022
ELO-rating:7708409009931029103510901049
Gemiddelde tegenstand:7368258749759779721146 1188
Score (winst/wedstrijden):7/125/89/105/84/78/102/7 4/9
Scorepercentage:58%63%90%63%57%80%29% 44%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):74984410841041101411291034 1159

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames8
Aantal wedstrijden71
Percentage winst62%
Gemiddelde tegenstand947
Totale TPR965
Hoogste TPR (jaar)1159 (2022)
Rating sterkste gewonnen1190 | Harm Rekers | 2020
Rating zwakste verloren767 | Katherine Huiskamp | 2014

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
20221049Walter Akkermans1273SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221049Erwin Heijnen1180DI Heerenveen1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221049Niels in t Veld1036DTS Enschede1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221049Danique Vukman1091Tielse TC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20221049Hans Speek1316Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221049Benjamin Latona1344DI Heerenveen0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221049Harm Rekers1136Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20221049Harm Rekers1136Vined1-03e klasse (halve finale)
20221049Dave Haagen1181ZTTV0-13e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201090Harm Rekers1190Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201090Folkert Schuurman1208SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201090Erwin Heijnen1223TTV Drachten0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201090Eddie de Goede1024Hilversum1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201090Mario Lenting1317Otio0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201090Ronald Wrede1028HTTC0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201090Arnold de Groot1033SVE0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191035Rick Jochems891ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191035Gerard Heussen957Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191035Jan Arends1007DVO '831-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191035Ab Kooijman985Emmeloord1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191035Ronald Muskiet965ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191035Arnold de Groot1009SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191035John van de Brug988Rega1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191035Jimco van Elteren9071-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191035Remco Ruiter998Hilversum1-04e klasse (halve finale)
20191035Arnold de Groot1009SVE1-04e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181029John van de Brug937REGA0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181029Ingrid Gertz797Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181029Arnold de Groot969SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181029Rick Streng987Woerden1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181029Ronald Muskiet1003ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181029Frank Vonk1063Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181029Pieter Hagebout1080Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2017993Johan Ooms895DI Heerenveen1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017993Arnold de Groot983SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017993Eddie de Goede992Hilversum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017993Wilfred Wewer964Hilversum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017993Jasper Diekerhof1047Hilversum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017993Henry Wilson900The Victory1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017993Joost de Kleijn1029Huizen0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017993Eddie de Goede992Hilversum0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2016900Liselot van Schie765HTTC1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016900Johan Ooms935DI Heerenveen1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016900Daphne Tollenaar850ZTTV0-15e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016900Gerard Heussen864Megacles1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016900John van de Brug880Rega1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016900Sander Blok888TTZwolle1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016900Jorn Hoonhoud909HTTC1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016900Jasper Vile851ZTTV1-05e klasse, 6e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2016900Johan Ooms935DI Heerenveen1-05e klasse (halve finale)
2016900Gerard Heussen864Megacles1-05e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2015840Geert Koops420Traiectum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015840Judith Stoef858Traiectum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015840Gilbert Dix872Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015840Ronald Muskiet893ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015840Frank Vonk903Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015840Louis Duller812ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015840Christiaan Baks889VTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2015840Paul Anceaux956Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2014770René Vleeshouwers490TTV Weert 881-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014770Mario Rentsch875Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014770Jasper Vilé651ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014770Louis Duller917ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014770Jurgen De Boer686ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014770Günter Grundmann875Amigos para Siempre0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014770Henry Aalders518SVE1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014770Riet Konst676Amigos para Siempre1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014770Charlaine Veneman630Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014770Thirsa Spijkerman774Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014770Frank Vonk973Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2014770Katherine Huiskamp767Good Luck0-15e klasse (halve finale)