Kies een speler:

Persoonlijke historie Arnold de Groot
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Arnold de Groot op ranglijst NTTB

Deelnames

2016201720182019202020212022
ELO-rating:102198396910091033979
Gemiddelde tegenstand:11469489889601148 892
Score (winst/wedstrijden):5/104/75/88/104/7 10/10
Scorepercentage:50%57%63%80%57% 100%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):1146985105411181186 1154

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames6
Aantal wedstrijden52
Percentage winst69,2%
Gemiddelde tegenstand1011
Totale TPR1040
Hoogste TPR (jaar)1186 (2020)
Rating sterkste gewonnen1299 | Harm Rekers | 2016
Rating zwakste verloren900 | Daphne Tollenaar | 2017

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2022979Rick Jochems870ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022979Ab Kooijman932Emmeloord1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022979Paul Anceaux926Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022979Sandeep Badam938TTVN1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022979Machiel van Hooren731ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022979Maarten Santema843ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022979Paolo Graziano939DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022979Ronald Muskiet882ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022979Ab Kooijman932Emmeloord1-04e klasse (halve finale)
2022979Paul Anceaux926Leerdam1-04e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20201033Eddie de Goede1024Hilversum0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201033Mohammad Hamad1051DTS Enschede1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201033Hans Speek1317Vined0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201033Henk Wongsodikromo1048HTTC1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201033Harm Rekers1190Vined1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
20201033Mario Lenting1317Otio0-12e klasse & 3e klasse (Poule)
20201033Bart van den Akker1090ZTTV1-02e klasse & 3e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20191009Silvan Dittmar882ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191009Jan Arends1007DVO '830-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191009Bert Arends804DVO '831-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191009Ronald Muskiet965ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191009John van de Brug988Rega1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191009Bart van den Akker1035ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191009Jimco van Elteren9071-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191009Paul Anceaux994Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20191009Ab Kooijman985Emmeloord1-04e klasse (halve finale)
20191009Bart van den Akker1035ZTTV0-14e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2018969Frank Vonk1063Tafeltennis Zwolle0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018969Paul de Jongh640ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018969Bart van den Akker1029ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018969Pieter Hagebout1080Woerden0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018969Eddy Huberts911Tafeltennis Zwolle1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018969Ab Kooijman1024Emmeloord1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018969Paul Anceaux1076Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2018969Pieter Hagebout1080Woerden0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2017983Jasper Vilé849ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017983Bart van den Akker993ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017983Joost de Kleijn1029Huizen0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017983Jean-Marie Prost979Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017983John van de Brug934REGA1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017983Daphne Tollenaar900ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2017983Gerard Heussen951Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20161021Daniel Göttfert1200Sterkrade-Nord 1920/250-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161021Folkert Schuurman1133SVE0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161021Ronald Muskiet1034ZTTV0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161021Erwin Heijnen1268Rotav1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161021Harm Rekers1299Tafeltennis Zwolle1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161021Maarten Benschop1110De Schans0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161021Joost de Kleijn1108DI Heerenveen1-02e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161021Willem Horden1237Team Suid-Afrika0-12e klasse, 3e klasse & 4e klasse (Poule)
20161021Ronald Muskiet1034ZTTV1-04e klasse (halve finale)
20161021Eddie de Goede1038ZTTV1-04e klasse (finale)