Kies een speler:

Persoonlijke historie Ab Kooijman
Ratings van 2015 en eerder zijn bij benadering omgerekend naar het nieuwe ELO-ratingsysteem

Ab Kooijman op ranglijst NTTB

Deelnames

20182019202020212022
ELO-rating:1024985965932
Gemiddelde tegenstand:944956972 886
Score (winst/wedstrijden):3/75/98/9 5/9
Scorepercentage:43%56%89% 56%
Toernooi-prestatie-rating (TPR):9069851176 915

De TPR is afhankelijk van het winstpercentage en de gemiddelde sterkte van de tegenstanders.

Statistieken

Aantal deelnames4
Aantal wedstrijden34
Percentage winst61,8%
Gemiddelde tegenstand939
Totale TPR957
Hoogste TPR (jaar)1176 (2020)
Rating sterkste gewonnen1076 | Paul Anceaux | 2018
Rating zwakste verloren861 | Rick Jochems | 2018

Head-to-Head

Tegen:

Uitslagen

Klik op een kolomkop om erop te sorteren

JaarZelfTegenstanderSterkteVerenigingUitslagKlasse
------------------------------------------------------------------------------------------------
2022932Machiel van Hooren731ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022932Arnold de Groot979SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022932John van de Brug887Rega1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022932Maarten Santema843ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022932Paolo Graziano939DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022932Sandeep Badam938TTVN0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022932Paul Anceaux926Leerdam0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022932Heleen Serier752DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2022932Arnold de Groot979SVE0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2020965Nicolas Miche940DTS Enschede1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020965Gerard Heussen929Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020965Gert-Jan van de Meulen1012DVO '831-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020965Paul Anceaux958Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020965Herman Logtenberg994Vined1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020965Jelle Wester942Traiectum1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020965Jasper Vilé981ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2020965Jasper Vilé981ZTTV1-04e klasse (halve finale)
2020965Gert-Jan van de Meulen1012DVO '831-04e klasse (finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
2019985Marianne van de Laarschot728Otio1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019985Louis Duller950Houten1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019985Nico Veldhausz1000DVO '831-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019985Bart van den Akker1035ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019985Jan Arends1007DVO '831-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019985John van de Brug988Rega0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019985Remco Ruiter998Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019985Rick Jochems891ZTTV1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
2019985Arnold de Groot1009SVE0-14e klasse (halve finale)
------------------------------------------------------------------------------------------------
20181024Johan Ooms922DI Heerenveen1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181024Paul Anceaux1076Leerdam1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181024Remco Ruiter1000Hilversum0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181024Gerard Heussen982Megacles0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181024Rick Jochems861ZTTV0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181024Arnold de Groot969SVE0-14e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)
20181024Ingrid Gertz797Megacles1-04e klasse, 5e klasse & 6e klasse (Poule)