Home    Inschrijven     Deelnemers  

Deelnemers OZK 2022Jaar: 

Klik op de (gekleurde) naam van een speler voor zijn historie. Klik op een (gekleurde) kolomnaam om erop te sorteren.

Toegelaten spelers  (W) = Wild Card | reserves staan onderaan

Nr.NaamVerenigingEerderCompetitie%RatingOZK
1. Ab Kooijman Emmeloord3x4e klasse33% 9324e klasse
2. Alwies van der Heijden Wilvo TTV Bergeijk1x2e klasse75% 14851e klasse
3. Arnold de Groot SVE5x3e klasse28% 9794e klasse
4. Bart van den Akker ZTTV7x3e klasse50% 10493e klasse
5. Benjamin Latona DI Heerenveen 1e klasse86% 13442e klasse
6. Clara van der Meulen ZTTV1x5e klasse50% 6986e klasse
7. Coco Antonissen Treffers (R)5x1e divisie60% 13961e klasse
8. Danique Vukman Tielse TC 4e klasse73% 10913e klasse
9. Dave Haagen ZTTV6x2e klasse47% 11813e klasse
10. Eelke Cramer Odi Oudega3x2e divisie46% 15601e klasse
11. Erwin Heijnen DI Heerenveen5x1e klasse43% 11803e klasse
12. Eva Lamers DTS Enschede3x6e klasse33% 5976e klasse
13. Falco van Os HTV1x1e klasse71% 14761e klasse
14. Feddy Minkes Odi Oudega 2e divisie60% 15051e klasse
15. Folkert Schuurman SVE6x2e klasse30% 12152e klasse
16. Frank Vonk Tafeltennis Zwolle10x  10253e klasse
17. Gerben de Radder Overhees Soest1x2e klasse62% 13012e klasse
18. Hans Speek Vined8x2e klasse78% 13162e klasse
19. Harm Rekers Vined8x3e klasse47% 11363e klasse
20. Heleen Serier DTS Enschede5x6e klasse53% 7526e klasse
21. Jan Peter Leentfaar DHC2x  13082e klasse
22. John van de Brug Rega10x4e klasse7% 8875e klasse
23. Jorrit van der Kooi VTV 1e klasse46% 13951e klasse
24. Kasper Marinus ZTTV2xHoofdklasse58% 15651e klasse
25. Kevin Zamfir Tielse TC Hoofdklasse33% 15581e klasse
26. Linh Nguyen Almere United 3e klasse67% 12672e klasse
27. Maarten Santema ZTTV3x5e klasse64% 8435e klasse
28. Machiel van Hooren ZTTV3x5e klasse40% 7316e klasse
29. Marijn Docter Vined3x3e klasse87% 11743e klasse
30. Martin Houthuizen UTTC5x1e klasse58% 14941e klasse
31. Mohammad Hamad DTS Enschede1x3e klasse50% 10243e klasse
32. Niels in t Veld DTS Enschede 3e klasse56% 10363e klasse
33. Nuas Yunnos Buitenpost 2e klasse25% 12502e klasse
34. Paolo Graziano DTS Enschede 4e klasse33% 9394e klasse
35. Paul Anceaux Leerdam17x4e klasse40% 9264e klasse
36. Reinhardt Mulder Tafeltennis Zwolle1x  6786e klasse
37. Rens Boer ZTTV11xHoofdklasse64% 1698Hoofdklasse
38. Rick Jochems ZTTV16x  8705e klasse
39. Roelof Buschgens Tafeltennis Zwolle4x  14001e klasse
40. Ronald Muskiet ZTTV11x4e klasse19% 8825e klasse
41. Ronny Vermeer UTTC1xHoofdklasse25% 13452e klasse
42. Sandeep Paul SVE   10643e klasse
43. Sandeep Badam TTVN 4e klasse29% 9384e klasse
44. Sander Derkx DI Heerenveen4xHoofdklasse48% 1585Hoofdklasse
45. Stefan van der Lelie Tafeltennis Zwolle9xHoofdklasse67% 1590Hoofdklasse
46. Theo Scholtens Leerdam8x1e klasse37% 13172e klasse
47. Thomas van Vessem SVE2xHoofdklasse80% 1791Hoofdklasse
48. Tim Becx SVE3x2e klasse79% 13591e klasse
49. Walter Akkermans SVE 2e klasse50% 12732e klasse
50. William van Overdam HTV2x2e klasse87% 13821e klasse

Reserves

Wie bij afzeggingen doorschuift van de reservelijst wordt bepaald door de organisatie.
Zie de toelichting op de pagina Informatie.

Er zijn nog geen reserves.

Statistieken
50
0
50
4 | 46
0
50
50
21
1196
Aantal per klasse
4
12
10
10
5
4
5
Aantal per vereniging (>1)
9
6
5
4
3
3
2
2
2
2
2